Завантажити ще

Netflix зніме одразу два продовження фільму "Червоне повідомлення"

Netflix зніме одразу два продовження фільму
Фото: netflix.com

Стрімінгова платформа Netflix збирається зняти два продовження комедійного бойовика "Червоне повідомлення".  Про це сповіщає Deadline.

За даними видання, режисером та сценаристом знову виступить Роусон Маршалл Тербер, який уже розпочав роботу над продовженням фільму. Творці планують залучити до зйомок не лише зірковий каст в особі Дуейна Джонсона, Галь Гадот і Райана Рейнольдса, які зіграли головні ролі в першій частині, але й додали інших персонажів, щоб створити "ансамбль фільмів про пограбування, що нагадує зірковий океан". Повідомляється, що зйомки продовження розпочнуться у 2023 році.

Комедійний бойовик "Червоне повідомлення" вийшов на платформі Netflix 12 листопада. Картина стала найдорожчою в історії сервісу, її бюджет – понад 100 мільйонів доларів. Фільм побив рекорд з переглядів одразу в день прем'єри.

Кінострічка розповідає історію найвідомішої злочинниці у світі мистецтва Сари Блек (Галь Гадот). Щоб її спіймати, Інтерпол відправляє свого найкращого агента Джона Хартлі (Дуейн Джонсон), якому допомагатиме відомий шахрай Нолан Бут (Райан Рейнольдс). "Червоне повідомлення" - посилання на назву наказу Інтерполу, яке означає затримання найрозшукуваніших злочинців у світі. Режисером та сценаристом картини виступив Роусон Маршалл Тербер, відомий за роботами "Ми-Міллери", "Півтора шпигуна", "Хмарочос".

Новини по темі: Кіно