Завантажити ще

Дружина Бєднякова розповіла, яке громадянство отримав їхній син і коли повернеться в Україну

Дружина Бєднякова розповіла, яке громадянство отримав їхній син і коли повернеться в Україну
Фото: instagram.com/nastyakorotkaya

Дружина телеведучого Андрія Бєднякова акторка Настя Коротка після початку повномасштабної війни виїхала з України до США разом із дочкою Ксенією і там вдруге стала мамою. У артистки та шоумена народився син, якого пара назвала Остапом. В інтерв'ю Славі Дьоміну Анастасія зізналася, що при народженні хлопчик автоматично отримав американське громадянство, однак у майбутньому він змінить його на українське.

- Поки що американське, бо це пов'язано з документами, щоб ми могли тут бути, щоб для нього все було легше. Але ми, звісно, зробимо українське громадянство. Це паперові історії, які я зараз не можу зробити. Якби ми зараз зібралися та поїхали в Україну, ми швиденько зробили б українське громадянство, - зауважила Анастасія. - Мені, на жаль, самій дуже важко це зробити, тому що для цього треба поїхати до Сан-Франциско.

Коротка додала, що в США у неї немає няні, але є знайома українка, яка допомагає їй по господарству раз на тиждень. Оформляти документи на отримання допомоги від держави акторка також не стала. Сім'я живе на заощадження. Повертатися в Україну артистка поки що не планує заради безпеки дітей.

- Дочка ще боїться сирен. Якби ми було вдвох з Андрієм, я взагалі точно не виїхала б. Але коли є діти, стрьомно. Я дочекаюсь, коли буде відносно безпечно. Я нікого не засуджую, поки є можливість, хочу, щоб мої діти були в безпеці. Якщо не буде такої можливості – ми повернемося до будь-якого Києва, – уточнила вона.

Коротка та Бєдняков познайомилися ще за часів гри у КВН, разом вони з 2008 року. Пара одружилася 31 серпня 2014-го. Подружжя виховує 7-річну доньку Ксенію та чотиримісячного сина Остапа.

Новини по темі: Сім'я Андрій Бедняков