Герцог та герцогиня Сассекські вперше за кілька років зустрілися з королем Чарльзом III разом зі своїми дітьми. Про це повідомляє Vanity Fair.
Принц Гаррі прибув до Сполученого Королівства ще 6 липня, а його дружина з дітьми приїхала пізніше. Вже 10 липня відбулася довгоочікувана зустріч, під час якої король Чарльз уперше за чотири роки побачив своїх онуків – Арчі та Лілібет. Інформацію про сімейний візит підтвердили представники Букінгемського палацу.
Для возз'єднання було обрано заміську резиденцію Хайгроув у графстві Глостершир, де король Чарльз та королева Камілла прийняли Гаррі, Меган та їхніх дітей у закритому форматі. Місце зустрічі було обрано невипадково. Маєток розташований неподалік Оксфордшира, де знаходився монарх, а також відносно близько до Бірмінгема, де принц Гаррі брав участь у заходах, присвячених підготовці до проведення Invictus Games.
Як пише видання, сімейний візит відбувався без публічності та в умовах повної конфіденційності. До цього король Чарльз не бачився з Арчі та Лілібет з 2022 року, а остання особиста зустріч монарха з принцом Гаррі відбулася восени минулого року.
За даними британських ЗМІ, Меган Маркл разом із дітьми прибула до Великобританії зі свого європейського дому. У Букінгемському палаці відмовилися розкривати додаткові деталі, наголосивши, що йдеться про приватний сімейний захід. Також повідомляється, що фотографії із цієї зустрічі публікуватися не будуть.