17 липня
Завантажити ще

Українська акторка "фільмів для дорослих" Джозефіна Джексон озвучила голлівудський горор

Українська акторка

Найпопулярніша українська порноактриса Джозефіна Джексон (Юлія Сенюк) озвучила одну з героїнь американського трилер-горору "МаХХХін», який вийде у прокат 4 липня. Про це Коротко про розповіли у пресслужбі Adastra Cinema.

- Я знала, що дубляж – це нелегко, але, спробувавши самостійно, ще раз у цьому переконалась, – розповідає Юлія. – Тут важливо не лише правильно переозвучити персонажа, але й відчувати його, щоб максимально передати настрій, характер та звички. І ці всі речі ти мусиш передати лише через голос. Підлаштовувати свою інтонацію під конкретну ситуацію та персонажа – ось що виявилось для мене найскладнішим. Але такий досвід мені дуже сподобався. Однозначно спробувала б це ще раз! - розповіла Юлія Сенюк.

Події «МаXXXін» розгортаються всередині 1980-х. Головна героїня Максін Мінкс (Міа Гот) – порноакторка, що мріє стати зіркою "справжнього", а не «дорослого» кіно. І ця мрія вже майже здійснилася, адже дівчина отримала свою першу головну роль у фільмі жахів. Та раптом саме її життя перетворюється на жах, оскільки на Максін розпочинає полювання загадковий маніяк-убивця на прізвисько Нічний ловець, що переслідує молодих акторок по всьому Лос-Анджелесу. Окрім безпосередньої загрози її життю переслідувач може також викрити минуле Максін і цим знищити її кар’єру у Голлівуді. Юлія Сенюк озвучила й одну з колег героїні Мії Гот – також акторку.

Нічний ловець з цього фільму має реального прототипа з таким саме прізвиськом. Night Stalker – так у ЗМІ прозвали маніяка Річарда Раміреза, котрий у всередині 1980-х тероризував Каліфорнію та вбив щонайменше тринадцять людей (це число його вбивств, доведених у суді, але в реальності воно могло бути значно більшим). Щоправда, справжній Нічний ловець не «спеціалізувався» виключно на молодих акторках і нападав на абсолютно різних людей. 

Новини по темі: Кіно