17 липня
Завантажити ще

Хореограф та сапер Антон Смецький, який працював з Іриною Білик, загинув на фронті

Хореограф та сапер Антон Смецький, який працював з Іриною Білик, загинув на фронті
Фото: facebook.com/Anton.Smeckoj/

Український хореограф і танцюрист Антон Смецький загинув на фронті. Про смерть захисника повідомила у Facebook представниця Корпусу військових капеланів ХСП Оксана Мищишин.

- Я казала йому, що, напевно, без нього перемога не прийде… Коли він їхав набирати собі команду, то порадила сказати, що все буде вибухати, а москалі - бігати та метушитися, - все як хлопці люблять…І він ніколи не скаржився. А єдине величезне бажання було - побачитися з дружиною та дитиною. Він, як падаюча палаюча зірка на темному непроглядному небі людського болю, осяював усе своїм життям до останнього моменту і подиху. Про нього довго памʼятали усі медпрацівники усіх медичних установ, де через конвейєр таке мало можливе, а він усім залітав у серце. Вічна пам'ять герою Антону Смецькому, - сказано у пості.

Пізніше дружина танцюриста Олеся Смецька у соцмережах замінила фото на аватарі на руки зі свічкою, а у коментарях написала, що Антона не стало. Подробиць смерті чоловіка вона не повідомила.

Антон Смецький на початку повномасштабного вторгнення перебував у Київській теробороні, а пізніше мобілізувався сапером до 116-ї окремої механізованої бригади у Запоріжжі. Під час штурму у вересні 2023 року підірвався на міні та пережив ампутацію ноги, проходив протезування у центрі Superhumans. Після тривалої реабілітації ухвалив рішення повернутися на фронт.

До повномасштабної війни Смецький працював з багатьма українськими артистами, зокрема з Дмитром Коляденком та Іриною Білик.

Артист загинув на фронті, куди повернувся незважаючи на ампутацію ноги Фото: facebook.com/Anton.Smeckoj/

Артист загинув на фронті, куди повернувся незважаючи на ампутацію ноги Фото: facebook.com/Anton.Smeckoj/

Новини по темі: Втрати хореография