Завантажити ще

Великобританія відмовилася від участі у "Дитячому Євробаченні-2024" через низькі рейтинги

Великобританія відмовилася від участі у

Великобританія не братиме участі у "Дитячому Євробаченні-2024" через низькі рейтинги трансляції конкурсу. Про це заявив журналіст BBC Едріен Броуді з посиланням на мовника.

- Ох, це сумно. Після кількох успішних років BBC повідомили мені, що вони не братимуть участі в цьогорічному юніорському змаганні у Мадриді. Вони посіли 5-те місце в Єревані та 4-те місце в Ніцці, але можливі показники переглядів не досягли тих висот, на які вони сподівалися, - написав журналіст.

Великоританія вперше взяла участь у "Дитячому Євробаченні" у 2003 році. Після відмови від участі у 2006 році країна не відправляла свого представника на конкурс 15 років, однак повернулася у 2022-му. Найкращий результат Великобританії принесла Корі Спеддінг з піснею The Best Is Yet To Come, яка посіла 2-ге місце у 2004 році.

Фінал "Дитячого Євробачення-2024" відбудеться 16 листопада у Мадриді. Український Нацвідбір пройде у вересні, його продюсерами стали хореограф Євген Кот та автор пісень і співзасновник лейблу Papa Music Євген Тріплов. 

Новини по темі: Євробачення