Завантажити ще

Кейт Міддлтон вперше за довгий час вийшла на зв'язок і розповіла про лікування від раку

Кейт Міддлтон вперше за довгий час вийшла на зв'язок і розповіла про лікування від раку

Принцеса Уельська Кейт Міддлтон  вийшла на зв'язок після того, як вперше розповіла про те, що їй діагностували онкологію. В Instagram майбутня королева Великобританії опублікувала пост, подякувавши шанувальникам за підтримку та поділилася подробицями її лікування від раку, який триватиме ще кілька місяців.

- Я була вражена всіма цими добрими посланнями з підтримкою та підбадьоренням за останні кілька місяців. Це справді має велике значення для нас із Вільямом і допомогло нам обом пережити важкі часи, – уточнила Міддлтон. - Я роблю хороші успіхи, але, як відомо всім, хто проходить хіміотерапію, бувають добрі та погані дні. У погані дні ви відчуваєте слабкість, втому і змушені поступатися своєму тілу. Але в добрі дні, коли ви почуваєтеся сильнішими, ви хочете отримати максимум користі зі свого самопочуття. Моє лікування триває і триватиме ще кілька місяців. У ті дні, коли я почуваюся досить добре, я із задоволенням беру участь у шкільному житті, приділяю особистий час тому, що надає мені енергію та позитив, а також починаю потроху працювати вдома.

Кейт зазначила, що зараз намагається дивитись на речі інакше, бути терплячою, приділяти собі час та цінувати кожен день. Принцеса висловила подяку всім тим, хто ділиться з нею своїми історіями, що надихають, про перемогу над раком.

- Я вчуся бути терплячою, особливо в умовах невизначеності. Я приймаю кожен день, яким він приходить, прислухаюся до свого тіла і дозволяю собі взяти цей необхідний час для одужання. Велике дякую за ваше постійне розуміння і всім, хто так сміливо ділиться зі мною своїми історіями.

Дружина принца Вільяма також анонсувала, що найближчим часом кілька разів з'явиться на публіці. Зокрема, у вихідні вона разом із сім'єю відвідає урочистий парад на честь Дня народження короля.

- Я з нетерпінням чекаю на вихідні, щоб відвідати парад на честь Дня народження короля разом із сім'єю, і сподіваюся взяти участь у кількох публічних заходах протягом літа, але в той же час я знаю, що ще не все втрачено, - підкреслила Кейт.

Про свій діагноз Міддлтон повідомила наприкінці березня, записавши відеозвернення. За словами принцеси Уельської, вона довгий час не виходила на зв'язок, оскільки їм із принцом Вільямом потрібен час, щоб пояснити дітям, що вона поступово одужує і що з нею все буде добре.

Новини по темі: Лікування Кейт Міддлтон