14 липня
Завантажити ще

Фільм Culture Quest: Ukraine, продюсером якого була ONUKA, отримав "Еммі"

Фільм Culture Quest: Ukraine, продюсером якого була ONUKA, отримав
Фото: youtube.com/Culture Quest з Ієном Грантом

Фільм "Культурний квест: Україна" (Culture Quest: Ukraine), продюсером якого була ONUKA, отримав телевізійну премію "Еммі". Проєкт виграв у номінації "Видатна спеціальна програма, зроблена для денного ефіру". Про це артистка повідомила в Instagram.

– У нас класна новина! Фільм "Культурний квест: Україна" (Culture Quest: Ukraine), продюсером саме чернігівських зйомок якого я була, був номінований і отримав почесну нагороду "Еммі" у категорії Outstanding Daytime Special ("Видатна спеціальна програма, зроблена для денного ефіру"). Його зйомки пов'язані з Черніговом, бо частина їх відбувалася у рідному мені художньому просторі, де я мала можливість говорити з неймовірним Яном Грантом про українську культуру та творчість ONUKA під час війни. Також щаслива познайомити світ із крутим кейсом щодо відновлення дерев'яного Чернігова та розповісти про волонтерську діяльність фонду "Це моє місто". Це насправді видатна подія та можливість відкрити світові нашу культурну спадщину та нагадати про Україну вкотре! Дякую Яну за цю роботу! – зазначила виконавиця.

Серію проєкту "Культурний квест" про Україну зняли у вересні 2022 року. У ньому розповідається про те, що роблять люди з різних культурних сфер у нашій країні, щоб висловити протест проти війні, надихнути співвітчизників та нагадати решті світу, чому Україна варта того, щоб за неї боротися.

51-ша церемонія вручення денних премій "Еммі" пройшла в ніч на 8 червня. Тріумфатором вечора став серіал "Головний госпіталь", який завоював чотири нагороди, зокрема за визначну денну драму. Статуетку за найкраще денне ток-шоу вручили "Шоу Келлі Кларксон", а в категорії "Видатна розважальна програма новин" п'ятий рік поспіль перемога дісталася Entertainment Tonight.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від ONUKA (@onukaofficial)

Новини по темі: премия ONUKA