Завантажити ще

Блогер Юля Верба розповіла, що у 20 років завдяки інстаграму купила три квартири і дві машини

Блогер Юля Верба розповіла, що у 20 років завдяки інстаграму купила три квартири і дві машини

Інстаграм-блогер Юля Верба розповіла, що у 20 років завдяки блогу в інстаграмі заробила на три квартири та дві машини на загальну суму близько 600 тисяч доларів. Про це Верба розповіла на подкасті Василя Тимошенка. 

- У мене є три трикімнатні квартири з ремонтом, дві машини. Вартість квартир різна: одна - 70 тисяч, друга - 80 тисяч, третя - 220 тисяч доларів, вона в елітному районі. Капітал – 370 тисяч доларів. Але я не можу взяти ці гроші, ними користуватися - вони вкладені у нерухомість. Вартість машин: 200 тисяч – одна, а друга – 50-45 тисяч доларів. Я витрачаю гроші на ювелірку. Я придбала собі каблучку Bvlgari, годинник Rolex. Це найдорожче, що в мене є. Ще сумка Hermes. Це виходить на 65 тисяч доларів. Це все за сім років безперервної праці, - поділилася Верба.

Дохід блогера в місяць від реклами станговить в середньому 45 тисяч доларів. Одна реклама в інстаграмі Верби коштує від 25 тисяч гривень.

- По-різному [заробляю на місяць]. Два місяці до цього січень і лютий взагалі не працювала, і мій дохід становив 0 гривень. Я не рахую, скільки я заробляю. Ну давай будем рахувати дуже грубо. Якщо в день є один огляд, хоча в мене точно більше ніж одна реклама в день, може бути і 5, і 8, але буває і 3, грубо давай візьмем дві реклами в день, це десь по 25-30 тисяч. Помножити на 30 днів, - розповіла блогер.

Юля Верба родом із Івано-Франківська. У неї є кілька акаунтів в інстаграмі, на найбільший з яких підписано 1,5 млн людей. Блог веде понад 7 років. 1 червня Верба повідомила про вагітність.

Новини по темі: Блогери