17 червня
Завантажити ще

Павло Зібров випустив оновлену версію легендарного хіта "Хрещатик"

Павло Зібров випустив оновлену версію легендарного хіта
Фото: скріншот з youtube.com

Український співак Павло Зібро представив нову версію свого хіта "Хрещатик". Відео було записане спільно з військовим оркестром 8 навчального Чернігівського центру Державної спеціальної служби транспорту. Презентація кліпу відбулася на YouTube-каналі артиста.

На записі показані кадри, зняті із Зібровим та військовим оркестром на центральній вулиці Києва та біля скульптури "Батьківщина-мати". В оновленій версії артист змінив слова у пісні: "Я і друзів розумів і ворогів не зміг прощати". З цією фразою хіт записано вперше.

- Дорогі кияни, ми разом із Військовим оркестром 8-го навчального Чернігівського центру Державної спеціальної служби транспорту вітаємо вас із Днем міста! І представляємо нову версію легендарної пісні "Хрещатик", написану далекого 1994 року разом із геніальним поетом Юрієм Рибчинським! Бажаємо мирного неба над головою, щастя та добробуту! Зі святом рідний Київ!, - написав Зібров.

  • Пісня "Хрещатик" була створена у 1994 році. Музику до неї написав сам виконавець – Павло Зібров. Артист вже неодноразово аранжував і надавав нового звучання своєму хіту. Існує класична версія, сучасніша, латиноамериканська, джазова, діджейська версії, а також версія за участю групи KOLABA та з військовим оркестром.
  • Раніше Павло Зібров записав саундтрек "6 РОТА" до однойменного документального фільму. Картина розповідає про бойовий шлях та життєві історії воїнів 6 роти, 2 механізовані батальйони 66-ї ОМБ ім. князя Мстислава Хороброго.

 

Новини по темі: Павло Зібров