Завантажити ще

Актриса "Жіночого кварталу" Ольга Жуковцова розповіла про розлучення з чоловіком

Актриса
Фото: youtube.com/Слава Дьомін

Українська актриса та учасниця "Жіночого кварталу" Ольга Жуковцова розлучилася з чоловіком Дмитром після 10 років шлюбу. В інтерв'ю Славі Дьоміну артистка зізналася, що пара офіційно оформила розлучення у перший день повномасштабної війни РФ проти України.

- Ми зараз розлучені. З 24 лютого 2022 року. Це не через його травму (У 2015 році колишньому чоловікові актриси Дмитру діагностували інвалідність після інсульту спинного мозку. - Авт.), але це теж додало труднощів, з якими ми не впоралися. Це дуже боляче, але зараз цей досвід допомагає легше переживати війну. Тому що коли це сталося, я проклинала Бога, життя. А життя довкола - вон- живеться. А я вже не маю життя, я постійно з ним. Я проходжу всі страждання з ним. Я в такому була а*уї. Я зрозуміла, що ми не цінуємо те, що маємо. Чому я про психологів думаю? Жінка не повинна ставати повністю твоєю медсестрою, а я стала нею. Дуже сильно змінюються ролі. Мені іноді не вистачало сміливості відходити від його болю. Брати вихідні, найняти доглядальниць. [Я розчинялася у його житті на 100%]. Так, [ми обговорювали з ним це]. Але ж ти знаєш ці "класичні" відповіді людей, які не хочуть йти до психотерапевта. "Це ти к*нч*на. У мене все гаразд, я з усім справляюся".

За словами Жуковцової, у стосунках їй було важко зберігати баланс і не жертвувати собою заради чоловіка.

- Тобі складно буде сказати близьким, друзям "Я не включаюся в його біль, у мене ще є дитина маленька, ще є я, моя кар'єра", [бо не зрозуміють]. Усім хочеться, щоб ти був героєм і поклав своє життя [заради інших]. Потрібен баланс. Але це важко, якщо ти не вмієш це робити без проблем, то в стресовій ситуації ніколи не навчишся. Прикол у тому, що цьому потрібно вчитися на найпростіших речах. Вибирати себе. Тому що, коли трапляється стрес, ти ніколи не зможеш робити нове, ти їдеш своїми протоптаними рейками, - уточнила артистка.

Ольга та Дмитро познайомилися 20 років тому під час гри в КВК, а через п'ять років почали зустрічатися та зіграли весілля. У 2013 році в експодружжя народився син. Хлопчик зараз живе разом із батьком у Туреччині.