12 червня
Завантажити ще

Артем Пивоваров зізнався, що його здивувала зовнішність Klavdia Petrivna

Артем Пивоваров зізнався, що його здивувала зовнішність Klavdia Petrivna

Артем Пивоваров в інтерв'ю Раміні Есхакзай розповів про знайомство та співпрацю зі співачкою-інкогніто Klavdia Petrivna. За словами Пивоварова, слухаючи її пісні, він по-іншому уявляв зовнішність співачки.

- В рамках проєкту “Твої вірші, мої ноти” я виступаю ініціатором. Залежно від того, які ідеї приходять до мене, я бачу, з ким можу це зробити сенсово, енергетично. Ми познайомилися із менеджментом Клавдії Петрівни, її продюсер, до речі, не Ірина Горова,  як багато хто думає, у неї окремий лейбл. Ми з Клавдією Петрівною знайомі давно, вона була на багатьох моїх концертах. Все швидко відбулося, відбулася магія. Ми записали пісню, і я запропонував, щоб вона з'явилася вперше фізично на моєму концерті у Палаці спорту. Коли я вперше почув музику Клавдії Петрівни, я трішки по-іншому візуалізував її образ. Але поспілкувавшись з нею, я вкотре зрозумів, що не треба судити за зовнішністю, адже ця юна дівчинка доросла не по роках, - розповів Пивоваров.

Також Пивоваров прокоментував чутки про одруження. Щоправда, він не підтвердив, і не спростував їх.

- Я рідко говорю про особисте життя, тому що я і так постійно на публіці, є різні думки, трактування, мені навіть не потрібно нічого робити, про це все одно говоритимуть. Мені загалом не подобається медійна стигматизація, що якщо ти медійна особистість, маєш розповідати про своє життя. Я так само потребую уваги, любові, сексуального, фізичного контакту. Я така ж сама людина. Інститут сім'ї, відносини - це щось особисте, це для мене. Один філософ сказав: «Ти так часто намагаєшся бути особливим, одним серед мільйонів, але забуваєш жити для когось одного». Я не забуваю жити для когось одного, - розповів співак.

У квітні Артем Пивоваров три дні поспіль збирав Палац спорту. На цих концертах вперше виступила співачка Klavdia Petrivna, яка приховує свою особистість. На сцені артистка з'явилася у капелюсі, який повністю закривав її обличчя. Дуетна пісня Пивоварова та  Klavdia Petrivna "Барабан" наразі очолює музичні чарти.