Завантажити ще

POSITIFF вперше відповів на чутки, що Сахневич зруйнувала його шлюб із колишньою

POSITIFF вперше відповів на чутки, що Сахневич зруйнувала його шлюб із колишньою
Фото: instagram.com/juli_sakhnevych

Співак Олексій Завгородній ( POSITIFF ) відповіла на чутки, що його стосунки з танцівницею Юлією Сахневич спричинили розлучення з дружиною, дизайнером Ганною Андрійчук. У коментарі "Люкс ФМ" артист запевнив, що їхнє кохання зародилося після розриву з іншими половинками, коли вони вже були вільними.

- Це не так, по-перше, це було вже після того, як ми завершили з колишньою стосунки, також, як і у Юлі теж саме було, - уточнив виконавець.

Олексій та Юлія разом уже понад три роки. За словами артиста, він приховував роман, оскільки він уже мав досвід публічних відносин, і він не хотів знову наступати на ті ж граблі.

- Це більше трьох років. Прийшов час, вже неможливо тримати це все за кулісами, але я кажу про те, що особисте життя, воно є особисте, тому те, що буде від мене або від неї виходити, це може бути пост, це головне, головне, щоб тишком-нишком не робили ці справи, як зробили деякі телеканали, - наголосив співак.

Чутки про те, що його новою обраницею є Сахневич, з'явилися ще з часів артистів у шоу "Танці з зірками", але Олексій цю інформацію не підтверджував. У жовтні 2022 року POSITIFF вперше заговорив про нову дівчину. Тоді співак сказав, що стосунки з коханою народилися ще до початку повномасштабної війни в Україні. До цього пара довгий час просто дружила. У квітні Завгороднього та Сахневич вперше зняли разом на концерті Артема Пивоварова у Києві, після чого він підтвердив, що перебуває у стосунках із танцівницею.

Новини по темі: Позитив Відносини