21 червня
Завантажити ще

Василь Вірастюк розповів, що вчетверте став батьком, та зізнався у зраді колишній дружині

Василь Вірастюк розповів, що вчетверте став батьком, та зізнався у зраді колишній дружині

У найсильнішої людини світу та народного депутата Василя Вірастюка народився четвертий син. Хлопчика назвали Володимиром. Про поповнення в сім'ї стронгмен розповів в інтерв'ю "Слава +".

- Це четвертий син. Звати Володимир Васильович. Буквально днями йому виповниться 9 місяців, - розповів Вірастюк.

Нову кохану стронгмена звати Ірина, вона молодше за нього на 11 років. Познайомилися вони випадково у 2019 році в Івано-Франківську, коли та підійшла до стронгмена і попросила сфотографуватися. Вірастюк зізнався, що саме з цією жінкою він зрадив колишню дружину Інну, коли та виїхала за кордон після повномасштабного вторгнення. 

- У мене почалися стосунки, коли дружина поїхала за кордон і перебувала там. Але я думаю, що це клин клином. Тому що я той вчинок також сприйняв зрадою. Зрадою з її боку, тому що зробила по-своєму. Якби ми проживали у Бородянці чи в Броварах і вона поїхала за кордон, тоді так, окей, ми рятуємо дітей. Але в тому випадку...- розповів Вірастюк. 

Вірастюк сказав, що офіційно ще не оформив розлучення з колишньою дружиною і вона наразі затягує цей процес. Чи буде він одружуватися з новою коханою - ще не знає.

Вірастюк був одружений двічі. З 2003-го по 2006 рік він був одружений зі спортсменкою Світланою Забіякою. Вона трагічно загинула під час сходження лавини у Туреччині. Від першої дружини у Вірастюка є син Адам. З 2007-го по 2023 рік був у шлюбі із фармацевтом Інною, яка народила йому двох синів. У вересні Вірастюк заявив, що розлучається з дружиною після 15 років шлюбу.