21 червня
Завантажити ще

Міша Романова розповіла про стосунки з новим обранцем - за чутками, це Роднянський-молодший

Міша Романова розповіла про стосунки з новим обранцем - за чутками, це Роднянський-молодший

Колишня учасниця "ВІА Гра" Міша Романова "шалено щаслива" із новим коханим, проте не хоче афішувати приватне життя. В інтерв'ю "ТиКиїв" співачка зізналася, що вже познайомила обранця зі своїм 5-річним сином Мартіном.

- Мені здається, вони порозумілися. Мартін росте без батька, тому чоловіче оточення дуже важливе для нього. Йому подобається все розпитувати і слухати якісь цікаві історії. Я б хотіла, щоб мій обранець став другом для сина, - сказала Романова.

Романова не підтверджує і не спростовує чутки, що її обранцем є Олександр Роднянський-молодший, син засновника "1+1" та радник президента з економічних питань.

- Я вважаю, чим менше людей знає про твоє приватне життя, тим краще воно складається. Але я не приховую, що шалено щаслива і у мене найдивовижніший чоловік у світі, який мене надихає та підтримує, - сказала Романова.

Романова зізналася, що з батьком свого сина Мартіна не спілкується і навіть намагається позбавити його батьківських прав. Ім'я свого колишнього обранця співачка ні разу не називала.

Чутки про стосунки Романової та Роднянського-молодшого з'явилися у квітні 2023 року. Співачка опублікувала фото з коханим, закривши його лице рукою, проте підписники впізнали Роднянського по худі.

 

Новини по темі: Міша Романова