28 травня
Завантажити ще

Дружина ексочільника Черкаської ОДА Скічка розповіла, що він живе на дві країни

Дружина ексочільника Черкаської ОДА Скічка розповіла, що він живе на дві країни

Бізнесвумен Єлизавета Юрушева розповіла, що її чоловік ексголова Черкаської ОДА Олександр Скічко наразі живе на дві країни - Україну та Італію. Про це вона написала у відповідь на запитання підписників в інстаграмі.

- Саша зараз живе на дві країни, тому, звичайно, це важко. Він займається зараз бізнесом в Україні і час від часу приїжджає до нас. В нас обох сталася зміна діяльності/професії, тому зараз, насправді, в нас дуже "веселий" особистий період. Але і він, і я, зараз фокусуємося на нашій діяльності, все спрямоване туди - він розвиває бізнес, а я намагаюся зробити щось нове і підтримувати те, що вже є. Тому зараз поки так, - розповіла Юрушева.

Юрушева з трьома дітьми переїхала до Італії після початку повномасштабного вторгнення. В Україні вона керувала готелем «Fairmont Grand Hotel Kyiv», де проходили різноманітні світські заходи та премії. 

Юрушева та Скічко одружені з 2017 року. Пара виховує доньок Наталію та Ганну. Також у Юрушевої є 16-річний син Даніель від першого шлюбу.

Скічко до приходу в політику був відомий як телеведучий («Зірковий шлях», «Співай як зірка»). У травні 2017-го був одним з ведучих пісенного конкурсу "Євробачення-2017" у Києві. У 2019 році став народним депутатом від партії "Слуга народу". З 29 січня 2021-го по 1 березня 2022 року очолював Черкаську ОДА.

Новини по темі: Олександр Скічко