Завантажити ще

Олег Скрипка 20-й рік поспіль проведе етнофестиваль “Країна Мрій”

Олег Скрипка 20-й рік поспіль проведе етнофестиваль “Країна Мрій”

Етнофестивалю “Країна Мрій” виповнюється 20 років. Його засновник Олег Скрипка оголосив, що ювілейний фестиваль пройде на території Національного Ботанічного саду ім. М.М. Гришка та триватиме три дні у вихідні з 21 по 23 червня. Гасло цьогорічного цьогорічної "Країни мрій" символічне - “20 років простір волі!”.

- Цього року ми маємо залучити ще більше молоді на наш етнофест. Бо саме вона і є провідником наших прагнень і традицій, нашого культурного коду у майбутнє. Тож мусимо переказати їй естафету мрій і самоусвідомлення задля збереження нації. "Країна Мрій" гартує сьогодення, підносить сили і здоровʼя, натхнення і нескорений вкраїнський дух! Це свято тих, хто мріє, тих, хто творить і тих, хто прагне відчути безмежність Всесвіту Мистецтв. Єднайтеся із нами в подорожі у світ безмежних мрій, музик чудесних, вогненних почуттів, - розповів Скрипка.

Цього року фестиваль “Країна Мрій” пройде в форматі родинного свята, безліч активностей буде орієнтовано на молодь. Велика увага в програмі фестивалю буде приділена військовим. Задля потреб армії Благодійний фонд Олега Скрипки “Країна Мрій" проведе спеціальні збори, аукціони та інші активності. Для захисників та захисниць, а також дітей до 10 років вхід на фестиваль традиційно буде безплатним.

Повна програма фестивалю, вартість вхідних квитків та місце продажу будуть оголошені згодом на сторінці Instagram Олега Скрипки.

Новини по темі: Олег Скрипка