Завантажити ще

Іван Малкович показав, як виглядає 94-річна іменинниця Ліна Костенко

Іван Малкович показав, як виглядає 94-річна іменинниця Ліна Костенко
Фото: instagram.com/ababahalamaha

Засновник видавництва "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" Іван Малкович привітав українську поетесу Ліну Костенко з 94-річчям та подарував їй орхідеї. Видавець опублікував спільне фото з авторкою, зроблене біля дверей її квартири.

- Привітав Українську Поетичну Легенду орхідеями під колір її книжки, яка розійшлася накладом у майже 250 тисяч примірників! Многая літа, наша неповторна Королево! - написав Малкович. 

Востаннє Ліну Костенко бачили на публіці у Києві у липні 2022 року, коли вона прийшла отримувати орден Почесного легіону, який є найвищою нагородою Франції. Тоді Ліна Костенко вперше за 12 років дала коротке інтерв'ю журналістам і анонсувала вихід двох нових книжок. 

Остання книга Ліни Костенко вийшла у 2011 році, це була поетична збірка "Річка Геракліта", куди увійшли найкращі її твори та 50 нових поезій. У 2010-му вийшов перший і поки що єдиний прозовий роман Костенко "Записки українського самашедшого". У 2015 році авторка анонсувала роман про долю українців у Російській імперії, який охопить історичний період кінця XVIII -  XIX століття. У 2020 році Малкович говорив, що Костенко дописує три прозові та одну поетичну книжку. Наразі жодна із них не вийшла друком.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА (@ababahalamaha)

 

Новини по темі: Ліна Костенко