24 липня
Завантажити ще

З’явилось перше відео з Кейт Міддлтон після операції

З’явилось перше відео з Кейт Міддлтон після операції
Фото: Getty Images

З’явилося перше відео з принцесою Вельською Кетрін після перенесеної у грудні операції на черевній порожнині. Його опублікував британський таблоїд The Sun.

Згідно з матеріалом, Кейт Міддлтон «усміхалася і виглядала розслабленою та щасливою" під час походу по магазинах із чоловіком.

- Мені не здавалося, що вони приховують, ким вони є. Але вони не зовсім знали, як люди відреагують, тому що про їхнє місцеперебування накопичувалась інформація, і я мав відчуття, що вони просто хотіли швидше піти, — розповів виданню 40-річний Нельсон Сілва, що зняв відео.

 Офіційних коментарів відео від Кенсінгтонського палацу наразі немає. До цього  повідомлялось, що Кейт одужує і що вона повернеться до офіційних обов'язків після Великодня (31 березня).

Кейт Міддлтон пережила планову операцію на черевній порожнині 16 січня. В кінці місяця її виписали із лікарні. На фоні відсутності Міддлтон на публіці з'явилися теорії змови про те, що вона у комі після операції. Нібито королівська сім'я приховує реальну інформацію про стан здоров'я принцеси. Пресслужба Кейт Міддлтон заперечила ці чутки. 

18 березня The Sun повідомив про те, що Кейт Міддлтон бачили в магазинах. Але відео підтвердження на той момент не було.  

В березні Кенсінгтонський палац опублікував сімейний портрет до Дня матері. Він був першим після операції та конспірологічних теорій про її зникнення з публічного простору. Після фото вибухнув скандал, адже журналісти помітили, що він «дуже відредагований». Кейт Міддлтон вибачилася за фотошоп фото та заявила, що «іноді експериментує з редагуванням».