22 травня
Завантажити ще

Ведучий шоу "Поле" Фіма Константиновський вперше розповів про розлучення з дружиною

Ведучий шоу
Фото: прес-служба Нового каналу

Ведучий квіз-шоу "Поле" на "Новому каналі" Фіма Константиновський вперше розповів про розлучення з дружиною. В інтерв'ю Коротко про шоумен зізнався, що розстався з екскоханою ще до повномасштабної війни, восени 2021 року, проте розлучення пари відбулося лише тиждень тому.

– Я лише нещодавно офіційно розлучився. Ми розсталися з колишньою дружиною восени 2021 року. Залишилися у чудових стосунках, підтримували одне одного, коли почалася повномасштабна війна. Але офіційно розлучилися тиждень тому, - зазначив Фіма.

Близько року Константиновський зустрічається з дівчиною на ім'я Ліза. За словами телеведучого, війна ніяк не вплинула на їхній союз, але змінила його у стосунках.

– Війна ніяк не змінила [стосунки з коханою], тому що ми з Лізою разом близько року. Думаю, вона змінила мене у плані стосунків. Мені здається, я став добрішим, ніжнішим та романтичнішим. Ти починаєш цінувати моменти, думати, що можна десь і не посваритися. Говорити те, що відчуваєш. Усе має бути чесно та прозоро, - наголосив він.

Константиновському 32 роки. Він гуморист, телеведучий і співак родом із Дніпра. Грав у команді "Ліги сміху" та КВК "Дніпро" та займався стендапом. Українським глядачам знайомий як учасник "Х-фактора" та ведучий проєктів "Кохання на виживання" і квіз-шоу "Поле".

Фіма зі своєю дівчиною Лізою. Фото: Instagram.com/fimakonst/

Фіма зі своєю дівчиною Лізою. Фото: Instagram.com/fimakonst/

Новини по темі: телеведучий