27 травня
Завантажити ще

Суханов зізнався, що батьки-росіяни не привітали його з 50-річчям

Суханов зізнався, що батьки-росіяни не привітали його з 50-річчям

Телеведучий Олексій Суханов не спілкується з батьками-росіянами через позицію щодо війни в Україні. В інтерв'ю Раміні Есхакзай журналіст зізнався, що батьки не привітали його з днем народження - 4 січня Суханову виповнилося 50 років.

- Ні, не привітали. Не спілкуємося після того дзвінка, коли мама зателефонувала і сказала: “Повертайся додому”. Я сказав: “Ти нічого так не зрозуміла, не зрозуміла мене”. Всюди пишуть: “Сім'я - це святе, не можна зраджувати сім'ю”. Я глибоко поважаю цю думку, і я не спростовую тезу, що родина має велике значення для людини. Проте якщо ви не побували у шкірі людини, не оцінюйте її. Є різні ситуації. Життя настільки складне, що не буває однакових лекал на кожну ситуацію. Я не вважаю за потрібне для себе залишатися з родиною, яка не поділяє простої речі, що не можна вбивати, втручатися і протистояти комусь у праві самовизначатися і жити тим життям, яке людина, суспільство та країна обирає, - розповів Суханов.

Телеведучий також розповів, що "за часів Петра Порошенка" йому натякали на хабар, щоб отримати українське громадянство. Суханов отримав паспорт лише у 2022 році. 

Суханов народився в Росії і закінчив Московський державний університет комерції. Працював ведучим на російських телеканалах "Дождь", "ТВ3", "РЕН ТВ". З квітня 2012-го по 2022 рік був ведучим ток-шоу "Говорить Україна" на телеканалі "Україна", а після закриття мовника перейшов на "1+1 Україна", де веде ток-шоу "Говорить вся країна". Журналіст також є ведучим авторського шоу на YouTube-каналі.