28501
0
16 квiтня
Завантажити ще

Ірма Вітовська заперечила завершення кар'єри і обурена заголовками у ЗМІ

Ірма Вітовська заперечила завершення кар'єри і обурена заголовками у ЗМІ

Ірма Вітовська заявила, що не збирається закінчувати кінокар'єру, а її нещодавній пост перекрутили ЗМІ. Про це вона написала у фейсбуці.

- Боже, який треш з нашими деякими ЗМІ. Нічого я не завершую. Перекрутити мій пост про інші змісти. Це несеться. Яка ницість і тупість. Відсутність читання сенсів. Просто жах. Прошу репост і додаю текст оригінального посту, з якого взяли слова і подали, як їм хочеться, - написала Вітовська.

У дописі, з якого деякі ЗМІ зробили висновок, що Вітовська закінчує кар'єру, акторка коментувала статтю "24 каналу" про її найкращі ролі. У дописі прозвучала така фраза: 'Не знаю, чи колись ще вийду на кіномайданчик. Війна поставила великий знак питання: чи зможу, чи доживу, чи побачу?" Ймовірно, акторка мала на увазі, що під час повномасштабної війни важко планувати майбутнє.

Наразі Вітовська знаходиться у промотурі картини "Смак свободи" про кухаря Варю (Ірина Кудашова), яка втрачає роботу, бо її висока кухня нікому не потрібна у придорожньому кафе. Проте життя дівчини змінює книжка забутої легенди української кухні Ольги Франко (Ірма Вітовська). 

Ірмі Вітовській 49 років. Вона є дворазовою лавреаткою кінопремії «Золота дзиґа» - за фільми "Брама" (2019) та "Мої думки тихі" (2020). Всеукраїнську поупялярність акторці приніс ситком "Леся + Рома", який виходив на каналі ICTV з 2005-го по 2006 рік.

Новини по темі: Ірма Вітовська