28501
0
16 квiтня
Завантажити ще

Андрій Данилко на архівному знімку показав, як виглядав у дитинстві

Андрій Данилко на архівному знімку показав, як виглядав у дитинстві
Фото: пресс-служба Андрея Данилко

Співак та шоумен Андрій Данилко, який виступає в образі Вєрки Сердючки, показав, як виглядав у дитинстві. В Instagram артист опублікував архівний чорно-білий знімок, на якому він маленьким позував перед камерою у білій сорочці та мило усміхався. На той час у виконавця також був довгий чубчик.

Артист не став вказувати, коли було зроблено фото, але запропонував фанатам самим вгадати рік.

- А чи вгадає хтось рік? – коротко підписав публікацію співак.

Шоумен не вперше публікує у соцмережах дитячі знімки. У грудні 2021 року він також поділився з підписниками рідкісним фото, на якому йому трохи більше року.

Данилку 50 років. Він родом із Полтави. Батько артиста пішов із життя, коли Андрію було сім років. Мама Світлана Волкова трудилася на заводі, працювала маляром, щоб підняти дітей. У знаменитості також є зведена сестра Галина Гришко. Мати зірки народила її від першого чоловіка.

Андрій розпочав кар'єру в образі Вєрки Сердючки у 1997 році. До цього близько чотирьох років виступав із монологами. Найяскравішими образами артиста, що запам'ятовуються, в його мініатюрах тоді були три персонажі: провідниця Віра, балерина Белла Куценко і міліціонер на чергуванні. Найвідоміші його треки: "Пирожок", "Гоп-гоп", "Добре", "Чита-дрита", "Тук, тук, тук", Dancing Lasha Tumbai, "Дольче габана" та інші.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від VERKA SERDUCHKA OFFICIAL (@v_serduchka)