Завантажити ще

Раміна Есхакзай стане інтерв'юером студії YouTube на Мюнхенській безпековій конференції - 2024

Раміна Есхакзай стане інтерв'юером студії YouTube на Мюнхенській безпековій конференції - 2024
Фото: прес-служба Раміни Есхакзай

Журналістка та блогер Раміна Есхакзай стане інтерв'юером студії YouTube на Мюнхенській безпековій конференції - 2024, яка відбудеться з 16 по 18 лютого. Про це повідомляється на офіційних сторінках конференції у соцмережах.

Раміна буде єдиним представником з України, яка спілкуватиметься з гостями заходу. У рамках конференції в павільйоні студії YouTube Есхакзай обговорить разом з експертами та представниками різних країн найактуальніші виклики світової безпеки.

Очікується, що цього року у ювілейному форумі візьмуть участь близько 50 глав держав та урядів, понад 100 міністрів, а також лідери багатьох ключових міжнародних організацій. На конференції планують обговорити стан та майбутнє міжнародного порядку, необхідні реформи, регіональні конфлікти, кліматичні зміни, відсутність продовольчої безпеки та роль Європи у світі.

З початку повномасштабної війни Росії в Україні Раміна змінила формат та назву свого YouTube-каналу. Есхакзай записує інтерв'ю з військовими експертами, бійцями з передової, військовополоненими росіянами. Вона також робить репортажі з фронту та на деокупованих територіях. Зокрема, побувала у Бахмуті, Лимані, Харкові та на острові Зміїний.

Раміна не перша українка, котра стала інтерв'юером студії YouTube на Мюнхенській безпековій конференції. У лютому 2023 року інтерв'ю з експертами записувала телеведуча Маша Єфросиніна.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Munich Security Conference (@munsecconf)

Новини по темі: Зірки Раміна Есхакзай