Завантажити ще

Тернопільська «Міс Японія»: моделінг з 15 років та роман з одруженим хірургом

Тернопільська «Міс Японія»: моделінг з 15 років та роман з одруженим хірургом
Фото: instagram.com/karolina0824/

Зазвичай стримані японці цього разу не приховують свого обурення. І, як і українці, волають у соцмережах «Ганьба!». В центрі скандалу – етнічна українка Кароліна Шиїно, яка нещодавно здобула титул «Міс Японія». Місцеві ЗМІ оприлюднили інформацію про те, що вона таємно зустрічалася з одруженим чоловіком. Скандал набрав таких обертів, що перша красуня країни відмовилася від титулу

Про колотнечу навколо української «Міс Японія», а також про те, що думають щодо цього тернополяни, які знайомі із сім’єю Кароліни, читайте у матеріалі Коротко про.

Двічі повечеряли – і закрутилося

Лише кілька тижнів етнічна українка Кароліна Шиїно з гордістю носила титул і корону переможниці конкурсу краси «Міс Японія». І тут новина-шок: красуня відмовилася від усіх почестей. Причина, як для нас, дивна: кохання не з тим чоловіком. Місцеві ЗМІ поширили інформацію про те, що Кароліна зустрічалася з 45-річним одруженим пластичним хірургом Такумою Маедою. Відомий лікар-красень, автор кількох книг, тренер багатьох відомих японських зірок. Він і сам активно шліфує свої м’язи, його неофіційно так і називають - «м’язистий лікар», а кілька років тому навіть здобув Гран-прі серед чоловіків у конкурсі «Краще тіло Японії». До речі, назва цього конкурсу частенько зустрічається у новинах, пов’язаних із сім’єю Шиїно. Але про це трохи нижче.

Місцеві пліткарі кажуть, що Кароліна і Такумо кілька разів зустрічалася за вечерею, а потім усе й закрутилося. Закохалися один в одного не на жарт. Він захоплювався її українською красою, а вона… Очевидно ж, що харизматичний, розумний та, чого лукавити, заможний чоловік причарував дівчину.

Відомий японський лікар Такума Маеда і сам активно шліфує свої м’язи. Фото: news.livedoor.com/

Відомий японський лікар Такума Маеда і сам активно шліфує свої м’язи. Фото: news.livedoor.com/

Після небажаного для обох оприлюднення роману Кароліна спробувала відхреститися від незручного кохання. Спочатку пояснювала, що нібито не знала про сімейний стан коханого та наявність у нього дитини. Пізніше вже обоє коханців заявили, що стосунки були, але суто платонічні. Звісно, навіть довірливі японці у таке недолуге пояснення не повірили.

А в ЗМІ тим часом почали з’являтися інші докази роману «міски» з одруженим пластичним хірургом. Шила у мішку не приховаєш. Тому Кароліна Шиїно в усьому зізналася, відмовилася від титулу, залишила своє модельне агентство. І вибачилася на своїй сторінці в соцмережах. Текст вибачення написала японською мовою.

«Я хотіла б принести глибокі вибачення за незручності, спричинені дружині Маеди-сана, родині та всім... Були деякі розбіжності в тому, що я пояснила своєму агентству днями. Розгубленість і страх не давали можливості говорити правду. Мені щиро прикро, що (в мережі. - Авт.) говорять про мене і доносять до всіх, хто мене підтримував, щось неправдиве. Я сприймаю цю ситуацію серйозно і відмовилась від Гран-прі «Міс Японія». Я також звернулася до свого агентства з проханням вилучити мене з філії, і таке рішення було прийнято. Я щиро прошу вибачення за незручності, які це спричинило, і за те, що зрадила всіх, хто підтримував мене», – написала вона.

А в інтерв’ю одному з видань заявила, що «завела роман і була повною ідіоткою».

Тим часом асоціація «Міс Японія», яка організовувала конкурс, оголосила, що модель сама вирішила повернути звання. Організатори вибачилися перед спонсорами й суддями, заявивши, що найвища нагорода конкурсу залишатиметься вакантною до кінця року.

Кароліна Шиїно відмовилася від титулу «Міс Японія». Фото: instagram.com/karolina0824/

Кароліна Шиїно відмовилася від титулу «Міс Японія». Фото: instagram.com/karolina0824/

Головна людина в житті дівчини – мама Світлана

У Тернополі, як і в інших регіонах України, історію Кароліни Шиїно теж обговорюють і на ринках, і в кабінетах держустанов, і, звісно, в соцмережах. Хтось іронічно підсміюється над скандалом: «Українки і в Японії відмітилися», «Захейтили дівчину». А дехто бачить у цьому руку російських спецслужб, які нібито таким чином хочуть зіпсувати репутацію України на міжнародному полі: «Зрозуміло, що і тут Росія зробила свою чорну справу».

З бабусею Марією, яка з Тернополя переїхала до Японії. Фото: instagram.com/karolina0824/

З бабусею Марією, яка з Тернополя переїхала до Японії. Фото: instagram.com/karolina0824/

Ті ж тернополяни, які особисто знайомі з сім’єю Кароліни, більш стримані в судженнях. Нагадують про те, що молодість – це час, коли роблять помилки, в тому числі і в коханні. А ще згадують близьких родичів дівчини. Кажуть, в Тернополі все ще живе рідна тітка Кароліни. А от бабуся Марія переїхала до Японії після початку війни в Україні. Кароліна рідко навідувалася до рідного Тернополя, вважає себе японкою, хоч українською володіє добре.

- Там усім керує її мама Світлана, - розповідає Коротко про тернополянка Надія. – Я її добре знала, але не буду розповідати подробиць, не хочу зайвих запитань. Скажу так: у Світлани репутація жінки, яка переступить через будь-кого, аби добитися своїх цілей.. Свої життєві поради вона передала дочці. От і все.

Мама Світлана – головна людина в житті Кароліни. На сторінці дівчини є чимало їхніх спільних фотографій. Сама Світлана свій профіль в соцмережах уже закрила від непроханих гостей. Але відомо, що жінка також активно бере участь у всіляких конкурсах краси у віковій категорії 40+. І нещодавно отримала титул «Краще тіло Японії» серед жінок.

Мама Кароліни Світлана нещодавно отримала титул «Краще тіло Японії» серед жінок віком 40+. Фото: instagram.com/karolina0824/

Мама Кароліни Світлана нещодавно отримала титул «Краще тіло Японії» серед жінок віком 40+. Фото: instagram.com/karolina0824/

Що ж стосується батька, то у своїх багаточисельних інтерв’ю Кароліна ні разу не згадала про нього. Відомо, що дівчинка народилася та до 5 років жила в Тернополі. Переїхала в Японію, адже мама одружилась з японцем Шиїно-саном. У 15 років Кароліна почала працювати моделлю. У 2020 році вона виграла загальну першість у конкурсі, увага, «Краще тіло Японії». Очевидно, що на цих змаганнях і сталася та доленосна зустріч з пластичним хірургом, яка в подальшому коштувала Кароліні титулу «Міс Японія».

У 2022 році дівчина отримала заповітне японське громадянство і подала заявку на «Міс Японія». Саме паспорт – важлива умова для конкурсанток, які ще мають бути віком від 17 до 26 років та незаміжніми. Цікавий факт: обираючи переможців, журі оцінює учасниць не лише зовнішньо, а й за їхніми вчинками.

Етнічна українка Кароліна Шиїно здобула перемогу на конкурсі краси «Міс Японія». З очима, повними сліз, дякувала всім, цілувала корону. Та на цьому казка закінчилася. Чимало японців обурювалися через те, що головна красуня країни не має рис японської етнічної групи. Більш того, люди вимагали забрати у Кароліни титул, хотіли бачити з короною лише справжню японку. Наша красуня невпинно пояснювала у своїх інтерв’ю те, що насправді японська краса – це не лише зовнішність, але й духовний світ. Зараз їй пригадують ці слова і журналісти, і фанати конкурсу краси.

До речі, першою переможницею «Міс Всесвіт Японія» була у 2015 році Аріана Міямото, яка народилася від матері-японки та батька-афроамериканця.

Заповітний японський паспорт Кароліна отримала у 2022 році. Фото: instagram.com/karolina0824/

Заповітний японський паспорт Кароліна отримала у 2022 році. Фото: instagram.com/karolina0824/