16 червня
Завантажити ще

У "Дії" зафіксували рекордну кількість запитів за всю історію проєкту

У

У "Дії" під час голосування у Нацвідборі на "Євробачення-2024" зафіксували рекордну кількість користувачів за всю історію проєкту. Про це повідомив віцепрем'єр - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров і пообіцяв, що за кілька годин все відновиться.

- Сьогодні була рекордна кількість користувачів у "Дії" за всю історію проєкту. Замість 800 запитів за секунду, як було під час голосування торік, - 15 000 запитів.  Порівняно з минулим роком ми збільшили потужності в п'ять разів (а запитів надійшло більше у 20 разів). І тому виникла величезна черга. Перепрошую за цю ситуацію. Ми зробимо детальний розбір, аналіз та впровадимо організаційні зміни, щоб бути готовими до схожих хвиль трафіку, - написав Федоров у Telegram.

Федоров зазначив, що за декілька годин усе запрацює і всі охочі зможуть проголосувати. Тож цьогоріч "Дія" дала можливість повболівати за фаворитів Нацвідбору на добу довше.

  • Українці не змогли обрати представника на "Євробаченні-2024" через неможливість голосування у "Дії". О 22:30 у прямому ефірі Тімур Мірошниченко оголосив, що голосування за переможця Нацвідбору триватиме з моменту відновлення «Дії» та протягом завтрашнього дня. Орієнтовно о 19:05 неділі, 4 лютого, закриють лінії голосування та у прямому ефірі оголосять переможця конкурсу.
  • Україна вдруге проводить Нацвідбір під час повномасштабного вторгнення. У 2023 році конкурс проводили у прямому ефірі на одній із станцій київського метро, а цьогоріч виступи учасників вперше транслювали у запису.
Новини по темі: Євробачення Нацвідбір Дія