24 липня
Завантажити ще

Нацвідбір на "Євробачення" вперше показують у запису, а не у прямому ефірі

Нацвідбір на

Національний відбір на "Євробачення" вперше показують у запису, а не у прямому ефірі. Зйомки провели напередодні, щоб піддавати ризику артистів та глядачів через можливу ракетну атаку. Про це оголосили ведучі Нацвідбору Юлія Саніна, Тімур Мірошніченко та Василь Байдак. Запис ефіру транслює "Суспільне".

- Наша країна воює, завдяки нашим захисникам (Силам оборони) ми можемо проводити Національний відбір, але немає такої концертної зали, з якої можна було б гарантовано вести безперервний прямий ефір, попри можливі повітряні тривоги. Тому задля безпеки всіх концертна частина, записана напередодні фіналу, — пояснили в Суспільному.

Тімур Мірошниченко наголосив, що це не впливає на вибір пісні. Глядацьке голосування й оголошення результатів голосування журі Джамали, Андрія Данилка та Сергія Танчинця транслюватимуться 3 лютого наживо з сертифікованого укриття.

Глядацьке онлайн-голосування проходитиме у "Дії". Для того, щоб проголосувати треба перейти у "Сервіси" — "Опитування" — "Активні опитування".

Україна вдруге проводить Нацвідбір під час повномасштабного вторгнення. У 2023 році конкурс проводили у прямому ефірі на одній із станцій київського метро.