28501
0
Завантажити ще

Ведучі "Ісландії" видалили відео з образами інтерв'юерки Аліни Доротюк, вона хоче подати до суду

Ведучі

На тлі суспільного резонансу ведучі каналу "Ісландія" Володимир Петров та Сергій Іванов видалили із YouTube фрагмент відео, у якому вони обговорюють зовнішність інтерв'юерки Аліни Доротюк. У випуску програми "Чорний розрив" від 28 січня вже немає коментарів про те, що ведучій варто пошукати на "теплотрасах" дівчат страшніших за себе. 

У коментарі Коротко про Аліна Доротюк заявила, що розглядає можливість подати до суду на Петрова та Іванова й наразі консультується з юристами. Слова ведучих "Ісландії" можуть порушувати 28-му статтю Конституції, яка закріплює право кожної людини на повагу до її гідності.

- Я поки не отримала вибачень ані публічно, ані особисто від Петрова та Іванова. Ба більше, вони продовжують у своїх соціальних мережах жартувати на цю тему, ображають реперку alyona alyona, яка публічно підтримала мене у цій ситуації. Наразі я консультуюся з юристами стосовно можливості подати до суду. Я думаю, що Петров та Іванов усвідомили свою неправоту, інакше вони б не видаляли із YouTube-каналу фрагмента відео з образами, - заявила Доротюк.

Доротюк підтримали багато медійних людей. Зокрема, окремий допис зробила реперка Alyona Alyona, яку Петров та Іванов в одному з відео назвали «під'їздною хабалкою» та жартували над її вагою. Реперка опублікувала фото з написом "Я не буду мовчати", у якому прикриває рота шматком тканини. Петров у відповідь зробив допис з фото співачки та текстом: "Здається, ми з Івановим змусили відмовитись від їжі відому співачку!"

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Володимир Петров (@221petrov)

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Аліна Доротюк (@dorotiuk_)

Що говорили Петров та Іванов на відео:

- Я так розумію, що оця ведуча, весь час забуваю, як її звати, вона от тупо спеціалізується по тупих, карочє, візаві.

- А це ж старий прикол - знайди подружку страшніше за тебе. Це ж стара жіноча хитрість.

- Ну давай відверто, у цьому випадку це важко буде зробити. Але те, що вона старається, треба визнати та заохотити її. Давай, намагайся. Можна спробувати на теплотрасах пошукати. Там хтось гідний може знайтися.

Новини по темі: Блогери