28501
0
12 квiтня
Завантажити ще

Факт. Зустрічайте: “Гуцулка Ксеня” у Києві!

Факт. Зустрічайте: “Гуцулка Ксеня” у Києві!

3 лютого 2024 – мюзикл «Гуцулка Ксеня» у Києві, яка пройде в МЦКМ "Жовтневий палац".

Івано-Франківська вистава під керівництвом народного артиста України, лауреата Шевченківської премії Ростислава Держипільського вже витримала 100 аншлагів поспіль та здобула неабияку прихильність публіки.

Створена за мотивами забороненої свого часу оперети легендарного Ярослава Барнича, в наші часи «Гуцулка Ксеня» набула нового звучання. Шарм бродвейського мюзиклу тут поєднується з неповторним карпатським колоритом та модерними мотивами.

Сюжет вічний: про кохання. з далекої Америки приїжджають до Ворохти, щоб знайти американцю з українським корінням наречену. Юнак, щоб отримати спадок у мільйон доларів, повинен одружитися зі справжньою українкою. А отже – треба знайти гарну та свідому гуцулку. Але ж вже пройшли чутки і зробити таку вигідну партію мріють чимало місцевих дівчат.

Романтично-комедійна історія про зародження почуттів супроводжується танцювальними номерами, в яких українська автентичність об’єднана з сучасною хореографією, над якою працював Дмитро Лека, головний балетмейстер Івано-Франківського драматичного театру.

В мюзиклі «Гуцулка Ксеня» задіяно 30 акторів і також оркестр з 20 музикантів. Аранжування музики для оригінального твору Ярослава Барнича виконав Богдан Ткачук – головний диригент Франківського драмтеатру. Знайомі з дитинства пісні спектаклю «Гуцулка Ксеня» у Києві зазвучать по-новому.

Розмаху виставі «Гуцулка Ксеня» у Києві додадуть і спеціальні ефекти лазерного шоу – як на сцені, так і в залі – від команди “Show Service”.

Милуватимуть око й яскраві декорації та неймовірні костюми карпатських гуцулів – тож за можливості, беріть бінокль, аби роздивитись деталі. Зокрема глядачі зможуть побачити унікальну колекцію автентичних гуцульських кожухів – гунь – народної майстрині з Прикарпаття Руслани Гончарук.

Вистава «Гуцулка Ксеня» не сходить зі сцени вже декілька років. І щоразу глядачі довго не відпускають акторів та музикантів зі сцени, аплодуючи їм та вигукуючи «Браво!».

- Майстерно поєднані гра акторів з колоритним гуцульським діалектом, музичний супровід, танці та співи настільки яскраво передають історію про вибір нареченої, що ніби переносишся в Карпати першої половини ХХ століття. В наш час дуже важливо дати собі можливість відпочити і набратись позитивних емоцій, - так відгукуються про спектакль ті, хто вже мав задоволення його подивитись.

Щоб подивитись спектакль-сенсацію “Гуцулка Ксеня” у Києві, купуйте квитки на сайті Контрамарка та у касах столиці.