12 червня
Завантажити ще

Художниця Соня Морозюк розірвала заручини з Романом Гринкевичем

Художниця Соня Морозюк розірвала заручини з Романом Гринкевичем

Художниця Соня Морозюк заявила про розставання із підозрюваним у корупції львівським бізнесменом Романом Гринкевичем. Морозюк заявила в Інстаграм, що продасть його подарунки, а гроші віддасть на ЗСУ.

- Ми не будемо однією родиною. Я не візьму прізвище Гринкевич. Я не буду з людиною, яка зрадила мою країну. Я вірила. Зараз мені гидко, відчуваю себе обманутою та використаною. Я оберу бути чесною перед собою. І залишусь Сонею Морозюк. За період наших стосунків від Романа я отримала два подарунки - обручку і кольє. Ці речі я продам, а кошти на ЗСУ (як це буде відбуватись напишу згодом), - написала Морозюк. 

Художниця відкинула підозри у тому, що вона отримувала від Романа чи його сім'ї квартири, машини чи нерухомість, куплені за вкрадені у держави кошти. Морозюк пообіцяла оприлюднити декларацію про доходи. 

17 січня ДБР вручило підозру Роману Гринкевичу у створенні злочинної організації. На нього оформлені декілька будівельних фірм, які фігурують у розслідуванні. До цього офіційні звинувачення органи висували лише батьку Романа, бізнесмену Ігорю Гринкевичу. 

11 січня Агентство з розшуку та менеджменту активів опублікувало список елітної нерухомості, яка належить Гринкевичу та його оточенню. Серед них значаться дві квартири у власності Морозюк. Це означає, що слідчі будуть перевіряти, чи могли ці квартири бути куплені за корупційні гроші. Морозюк одразу заявила, що квартири купив її батько.