Завантажити ще

Зірка "Дизель Шоу" Глущенко розповіла, як чоловік налякав її, вивозячи поранених із передової

Зірка
Фото: instagram.com/yamo4ka

Зірка "Дизель Шоу" Яна Глущенко після повномасштабного вторгнення Росії до України залишила країну разом із маленьким сином Тамерланом, а її чоловік Олег Збаращук став волонтером та їздив на передову, вивозячи поранених з поля бою. За словами Яни, в одній із таких поїздок чоловік сильно налякав її, різко перервавши їхню телефонну розмову.

- Одного разу відбулася ситуація, що дуже мене налякала. Ми говорили по телефону, він закричав: «В укриття!» - і зв’язок зник. У цей момент у мене просто підкосилися ноги. Але вже через дві хвилини чоловік передзвонив і продовжив розмову, ніби нічого й не трапилося. Скажу, що я дуже пишаюся своїм чоловіком, тим, що він разом із медичною організацією вивіз дуже багато поранених. Його команда справді врятувала життя багатьом людям. Щиро пишаюся ними. Потім він повернувся до Києва і продовжив свою волонтерську діяльність. Разом із гуртом «ТіК» вони їздили до військових, підтримували їх, - поділилася Глущенко в інтерв'ю KP.UA.

Артистка зізналася, що з перших днів повномасштабного вторгнення її чоловік був у Вінниці, де зустрічав потяги з евакуйованими людьми та привозив їм їжу протягом двох місяців. Пізніше обранець зірки потай від неї почав їздити на схід у складі медичної організації. Спочатку як водій, а потім очолював підрозділи.

- Одного разу я йому зателефонувала, і він сказав, що певний час, близько тижня, буде не на звʼязку, бо треба поїхати на захід України. Я одразу зрозуміла, що чоловік щось від мене приховує. Через деякий час коханий зателефонував мені і сказав: «Я їду у складі медичної організації на схід, на «нуль». Буду вивозити поранених із лінії зіткнення». Він був на трьох напрямках - Слов’янськ, Бахмут, Краматорськ. Загалом пробув там 4 місяці - спочатку як водій, а згодом очолював підрозділи. Власне, кожен день я проживала зі страхом, бо дуже за нього переживала. Але, звісно ж, вірила, що все буде добре.

Яні Глущенко 37 років. Вона відома українським глядачам як актриса гумористичної програми "Дизель шоу", а також за ролями у серіалах "Папаньки", "Рятувальники Алупки" та "Гречанка", скетч-шоу "Це кохання", "На трьох" та "Вижити за будь-яку ціну". Артистка понад шість років перебуває у шлюбі з продюсером гурту "ТіК" та концертним директором "Дизель-шоу" Олегом Збаращуком.

Новини по темі: Дизель шоу