28501
0
12 квiтня
13 квiтня
12 квiтня
Завантажити ще

Солістка Kazka Заріцька розповіла, коли планує зіграти весілля з бойфрендом

Солістка Kazka Заріцька розповіла, коли планує зіграти весілля з бойфрендом
Фото: instagram.com/kazka.band

Солістка гурту KAZKA Олександра Заріцька у травні цього року оголосила про заручини з коханим музикантом і motion-дизайнером HAWX Павлом Тараненком, проте офіційно пара поки що не оформила свої стосунки. В інтерв'ю Славі Дьоміну артистка зізналася, що вони із коханим хочуть зіграти весілля, але після закінчення війни.

- Ми дуже хочемо, щоби була перемога. Ми прямо мріємо, щоб можна було зі спокійною душею веселитися і розуміти, що ми заслужено [це робимо], а не коли неприємно через совість. Знаєш, коли веселишся, а там усі [на фронті] страждають. Хочеться, щоб це було прямо по-людськи, щоб можна було всю ніч тусуватися, не ховатися і думати "Блін, це ж зараз комендантська година, це якось неправильно".

Пара замислюється про скромну церемонію і хоче, щоб весілля не було схоже на ті, на яких вони вже побували.

- Я думаю, ми зробимо таке досить скромне весілля. Ми зараз саме обговорюємо дати. Мені Паша (коханий артистки. - Авт.) постійно каже: 'Я хочу називати тебе дружиною". Ми розуміємо, що вже хочеться стати справжньою родиною, тому хотілося б одружитися в червні наступного року, - наголосила виконавиця. - Моє ідеальне весілля не те, на яких я виступала.Хочу, щоб воно не було схоже. Ми виступали багато де. Я вже бачила все, але хочеться чогось незвичайного. Не хочеться всіх цих ведучих, конкурсів. Ось із цим проблемка.

Заріцька та її коханий знають одне одного багато років. Пара познайомилася в компанії спільних друзів, а потім почала зустрічатися. Вперше співачка показала бойфренда у вересні 2022 року.

Новини по темі: Весілля KAZKA