21 червня
Завантажити ще

Вірастюк підтвердив своє розлучення з поділом майна та суперечкою щодо аліментів

Вірастюк підтвердив своє розлучення з поділом майна та суперечкою щодо аліментів
Фото: facebook.com/vasyl.virastyuk

Стронгмен та депутат Верховної Ради Василь Вірастюк підтвердив, що розлучається з дружиною Інною після 15 років шлюбу та прокоментував її вимоги щодо аліментів для двох синів. Про це він написав 30 вересня у своєму фейсбуці.

- Так, ми з Інною прожили в шлюбі 15-ть років, в нас народилось двоє спільних дітей‼️ Рішення (про розлучення, - Авт.) прийняв безпосередньо я, ще на початку жовтня 2022 року! Якщо мене не змусять, то ви ніколи і не дізнаєтесь про істинні причини нашого розлучення (чи то моє рішення розійтись), - розповів Вірастюк.

Стронгмен та народний депутат заявив, що увесь час допомагав і зараз допомагає дітям фінансово, але "апетит" дружини в рази перебільшує мої можливості”. Також Василь Вірастюк хотів би, щоб його сини жили з ним. Вірастюк додав, що, яким чином буде розділено спільне майно, вирішить суд.

28 вересня видання “Главком” написало, що Василь та Інна Вірастюк перебувають у процесі розлучення, але суд вже визначив, що парламентар має платити аліменти у розмірі третини своїх доходів. Дружина Вірастюка просила 80 тисяч гривень на місяць. Василь Вірастюк заявив, що його зарплата становить 33 тисячі. Інна Вірастюк розповіла у суді, що з початком війни вимушено покинула Україну і кілька місяців прожила за кордоном.  Внаслідок цього у неї з чоловіком припинилися шлюбні стосунки. Печерський районний суд Києва дав подружжю два місяці на примирення. Також Інна та Василь Вірастюк ділять у суді дві квартири й чотири земельні ділянки.

Фронтмен гурту "Без Обмежень" Сергій Танчинець також розлучається з дружиною. Пара вирішила розійтися за кілька днів до 15-річчя шлюбу.