24 липня
Завантажити ще

Сумська та Горянський навчатимуть акторству дітей військових та переселенців на безкоштовному курсі

Сумська та Горянський навчатимуть акторству дітей військових та переселенців на безкоштовному курсі
Фото: прес-служба

В Україні відкриють акторську школу нового формату "Фенікс" із безкоштовним навчанням для творчої молоді України. Запуск унікального проєкту актора Олександра Єгорова та благодійного фонду "Безмежні Можливості", який сприятиме розвитку творчого потенціалу українських талантів, вже підтримали відомі артисти театру і кіно та режисери: Ольга Сумська, Володимир Горянський, Віталіна Біблів, Тетяна Шеліга, Дарія Трегубова, Олексій Гладушевський, Тетяна Вашневська та інші.

Автори проєкту анонсували набір на курс  15 осіб віком від 18 до 24 років, які будуть відібрані на основі творчого конкурсу. Зареєструватися на нього можна за посиланням.

– Скільки талановитих людей втрачають свою індивідуальність та ховають свій талант саме тому, що не мають фінансової подушки для свого професійного навчання та розвитку. Саме тому ми відкриваємо нашу акторську школу: творча молодь, переселенці, діти військових, малозабезпечена молодь зможе безкоштовно розвивати свій талант. Тому що культура - це не так про бізнес, як про душу людини, народу та країни. Як іноді буває соромно за деяких "акторів" і "режисерів", які звикли все купувати, забуваючи про щирість, правду, життя, "систему" і талант, який вимагає копіткої праці та постійного пошуку та самопізнання, - зазначив засновник та керівник проєкту Олександр Єгоров.

Студенти навчатимуться за програмою, яка включає: майстерність актора; сценічну мову; основи драматургії; сценічний рух (хореографія, робота над пластикою, сценічний бій); роботу у кадрі; принципи роботи актора у кіно, головні аспекти підготовки до кастингу; робота з власним "Я" (розкриття та робота зі своєю індивідуальністю та унікальністю, дослідження свого психологічного стану та емоцій, боротьба із затискачами), основи акторського портфоліо, творчі зустрічі та майстер-класи із зірками театру, кіно та телебачення, відомими режисерами, продюсерами та кастинг-директорами, відвідування головних театральних сценічних майданчиків столиці та кіностудій.

– Сьогодні ми підтримаємо талановиту молодь країни, а завтра вони прославлять український театр та кінематограф на міжнародному рівні. Нові імена, таланти мають бути почуті та підтримані, як і доступна творча освіта для молодих творчих людей, переселенців, малозабезпечених та дітей наших захисників, - наголосила народна артистка України Ольга Сумська.

За підсумками курсу студенти отримають сертифікат акторської школи, власний короткий метр, практичний досвід виступів на сцені та зйомок у кадрі, професійне акторське портфоліо, а також перспективні знайомства та контакти для подальшої роботи у кіноіндустрії.