28501
0
27 лютого
Завантажити ще

Принца Гаррі та Меган Маркл не запросили на вшанування пам'яті королеви Єлизавети II

Принца Гаррі та Меган Маркл не запросили на вшанування пам'яті королеви Єлизавети II
Фото: Chris Jackson/Getty Images

Принца Гаррі та герцогиню Меган Маркл не запросили до Букінгемського палацу, щоб вшанувати пам'ять Єлизавети II. Про це повідомляє The Sun.

За даними джерела, правлячий король Чарльз III та королева Камілла збираються влаштувати захід у замку Балморал у річницю смерті монарха, 8 вересня. Герцоги Сассекські не отримали запрошення ні на публічний, ні на приватний захід, водночас королівська родина хотіла б бачити сім'ю герцога Ендрю, який потрапив у скандал у справі сексуальних домагань.

Після виходу документалки та скандальних мемуарів, Гаррі та Меган також не запросили на урочисте святкування дня народження короля Чарльза III у червні, хоча до цього пара разом відвідувала парад з нагоди Платинового ювілею правління Єлизавети II, а також була присутня на її похороні.

Королева Великобританії Єлизавета II померла на 97 році життя у своєму замку в Балморалі 8 вересня 2022 року. Після її смерті на престол зійшов її син Чарльз ІІІ. Коронація монарха відбулася 6 травня у Лондоні. Дружина Чарльза Камілла Паркер-Боулз після його сходження на трон також отримала статус королеви.