28501
0
3 березня
Завантажити ще

Виконавець каверу "Another love" ENLEO зустрівся з Томом Оделлом і передав йому знаковий подарунок

Виконавець каверу
Фото: instagram.com/enleomusic

Співак Микита Леонтьєв, більш відомий як ENLEO, зустрівся з британським музикантом Томом Оделлом, на пісню "Another love" якого записав україномовний кавер "Інша любов". Про це виконавець повідомив у Instagram.

Зустріч артистів відбулася у польському Лодзі на фестивалі з нагоди 600-річчя міста, де Том Оделл був хедлайнером заходу. За лаштунками співак подякував Оделлу за підтримку України і подарував йому знаковий подарунок - дерев'яну коробку з гравіюванням назв пісні двома мовами, в якій лежала частинка кришталю з люстри Маріупольського драмтеатру.

- Я маю це як маленьку згадку про свій будинок. І я хочу віддати це вам, щоб подякувати вам від імені всіх українців за вашу пісню, за вашу допомогу людям. Це маленький шматочок мого будинку і це велика честь, що ви збережете його вдома. І пам'ятайте, що українці ніколи не забудуть вашої підтримки та допомоги. І це так круто, що ми змогли зустрітися та поспілкуватися як просто люди, – сказав ENLEO під час зустрічі з Томом.

Рік тому ENLEO зробив український переклад суперхіта Оделла "Another love" (767 млн ​​переглядів на YouTube), чим привернув увагу британського артиста. У TikTok під кавером Том залишив коментар "Вау, це чудово", а пізніше надав дозвіл на виконання цієї пісні. На даний момент кавер на трек набрав у YouTube більше 9 мільйонів переглядів.

Фото: instagram.com/enleomusic

Фото: instagram.com/enleomusic

@enleomusic

це вже не інша любов💔

♬ оригінальний звук - ENLEØ⚡️

 

Новини по темі: Співаки