28501
0
26 лютого
Завантажити ще

Jerry Heil розповіла про плюси та мінуси життя в США і розсекретила вартість навчання в Берклі

Jerry Heil розповіла про плюси та мінуси життя в США і розсекретила вартість навчання в Берклі
Фото: instagram.com/thejerryheil

Співачка Jerry Heil (Яна Шемаєва) через рік навчання у Музичному коледжі Берклі в Массачусетсі розповіла про плюси та мінуси життя в США. В інтерв'ю YouTube-каналу "Розмова" артистка зізналася, що відчула на собі різницю менталітетів.

- Мінуси щодо бюджету дуже сильні. Знімати квартиру там у чотири рази дорожче, ніж у Києві. Але я розумію, що ціна розрахована на їхні зарплати. Плюс, Бостон взагалі одне з найдорожчих міст в Америці. Я це зрозуміла вже у процесі, коли переїхала. Ще один мінус – менталітет. Спочатку я приходила додому, лягала на підлогу і витріщалася в стіну. Але поступово знайшла друзів. Мексиканець, американець. Я в нього одного разу спитала, чи близький йому цей менталітет, коли кажуть "Hi! Hello! You are so cute!" (Привіт! Ти дуже милий/мила. - Авт.). Я хочу пояснити, що вони не нещирі, це просто частина культури, яку вони не усвідомлюють. Ми теж багато про себе не помічаємо, бо це є частина нас. І для них те, що ми вважаємо нещирістю, це просто ввічливість. Ти не можеш сказати людині щось погане в обличчя. Наприклад, викладач може сказати тобі: "You were amazing!" і поставити трійку із п'яти, - розповіла виконавиця.

Розкрила зірка та суму вартості навчання у коледжі. Як виявилося, Яна здобула грант на освіту, але він покриває лише частину суми за навчання.

– Це грант, але не стовідсотковий. 20 відсотків покриває грант. З 40 тисяч доларів на рік 10 тисяч мені давали грант. Доповнила 30. Вони, як мінімум, мають цей курс. В Україні, на жаль, не викладають написання музики до кінофільмів. Це круто, бо це інакше. Я у нас у консерваторію йшла на композиторський, але зрозуміла, що моя мрія – писати музику саме до кінофільмів. І я пішла з консерваторії, — зізналася співачка.

Jerry Heil вступила до музичного коледжу у вересні минулого року, щоб втілити свою давню мрію – навчитися писати музику до кінофільмів. Нині вона живе на дві країни. На початку липня співачка оголосила про створення власного музичного лейблу та презентувала його першу артистку.

Новини по темі: Jerry Heil (Джеррі Хейл)