Завантажити ще

Продюсер Іван Клименко пояснив, чому Alyona Alyona відійшла від реп-жанру

Продюсер Іван Клименко пояснив, чому Alyona Alyona відійшла від реп-жанру
Фото: instagram.com/vanek.klimenko

Музичний продюсер лейбла ENKO та один із наставників нового сезону шоу "Голос країни" Іван Клименко пояснив, чому Alyona Alyona відійшла від реп-жанру, завдяки якому стала знаменитою. В інтерв'ю KP.UA музикант зазначив, що це рішення було ухвалено командою на основі того, що творчість співачки з часом трансформувалося.

– Це спільні рішення. Рішення ж приймаються на основі того, що пишеться. Якщо б Альона зараз написала ще раз такий альбом, як «Пушка», ми були б щасливі його випустити. Зараз їй пишеться інше. Що артисту пишеться в даний момент, те ми й випускаємо, - розповів Клименко. - Думаю, ми від Альони почуємо і реп-альбоми, бо я знаю деякі плани, і поп-альбоми. Можливо, і альбоми в жанрі соул чи R'n'B, бо Альона і співає, не тільки читає реп. Вона дуже різносторонній музикант, вона росте, розвивається. Якщо ви будете вивчати дискографію будь-якого артиста, то він завжди трансформується. Якщо він не трансформується, про нього забувають. Тому дуже важливо рости, розвиватися, трансформуватися.

Alyona Alyona увірвалася до українського шоу-бізнесу завдяки YouTube, де читала реп. У грудні 2018 року її кліп на трек "Рибки" зібрав мільйон переглядів. Пізніше під тиском викладачів артистка звільнилася з роботи у дитячому садку та переїхала до Києва будувати музичну кар'єру. У квітні 2019-го виконавиця випустила альбом під назвою "Пушка", завдяки якому про неї написав VOGUE та The New York Times. У 2021-му реперша стала виконавицею року за версією української премії YUNA та виграла інтернет-голосування європейської музичної премії MMETA.

 

Новини по темі: Музика Alyona Alyona