Завантажити ще

У Нью-Йорку пройшла презентація виставки на честь 25-річчя серіалу "Секс і місто"

У Нью-Йорку пройшла презентація виставки на честь 25-річчя серіалу
Фото: Cindy Ord/Getty Images

У Нью-Йорку напередодні прем'єри другого сезону "І просто так..." організували 25-річний ювілей з дня виходу на екрани культового серіалу "Секс і місто". Виставка під назвою "І просто так... минуло 25 років Секс і місто" проходитиме з 8 по 11 червня. Про це пише Variety.

Для цієї події організатор проєкту компанія Max створила декорації з відсилками на знаменитий серіал: чотири гігантські інсталяції з фотографіями та відеозаписами Керрі, Шарлотти, Міранди та Саманти. Навпроти цих експонатів розташований газетний кіоск 90-х років, у якому продаються екземпляри Vogue та Wall Street Journal, а також випуски видань, на обкладинках яких зображені акторки оригінального серіалу.

Знаковими елементами виставки стали декорації ґанку знаменитого будинку Керрі та письмового столу у квартирі, за яким працювала героїня. Пройшовши через спальню, відвідувачі виставки потраплять у "казкову" версію шафи Бредшоу. Тут встановлено чотири великі екрани, на яких транслюють найулюбленіші образи Кері із "Секс і місто", а також вбрання з першого сезону "І просто так...". Потім відвідувачі виставки потрапляють у приміщення зі скляними вітринами, в яких представлені вбрання героїнь, сумки та взуття, створені художниками з костюмів Моллі Роджерс та Денні Сантьяго. Поряд розташувався сувенірний магазин із товарами до 25-річчя "Секс і місто", бар, де можна замовити коктейль Керрі, а також стенд із кексами.

Першими виставку побачили журналісти та виконавці головних ролей у серіалі Сара Джессіка Паркер (Керрі Бредшоу), Крістін Девіс (Шарлотта), Синтія Ніксон (Міранда), а також їхні колеги із серіалу "І просто так..." Каррен Піттман, Ніколь Арі Паркер, Саріта Чоудрі. У рамках заходу спільно з Vogue відбулася пресконференція Сари Джесікі Паркер та художників з костюмів Моллі Роджерс та Денні Сантьяго, які розповіли про те, чим надихаються під час роботи з образами героїнь у "І просто так...".

Єдиною з актрис, хто був відсутній на презентації виставки, була Кім Кеттролл. Проте підтверджено, що її персонаж Саманта з'явиться у 2-му сезоні серіалу, але лише на одну сцену у фіналі. Прем'єра другого сезону "І просто так" відбудеться 22 червня на HBO Max.

Фото
Фото
09 Червня10:30

 

Новини по темі: Виставки сериал ювілей