Завантажити ще

Наталка Денисенко повідомила про смерть батька Андрія Федінчика

Наталка Денисенко повідомила про смерть батька Андрія Федінчика
Фото: instagram.com/natalka_denisenko

У родині українських акторів Наталки Денисенко та Андрія Федінчика сталося горе. Напередодні не стало батька артиста Григорія Афанасійовича Федінчика. За словами Денисенко, про тяжкий стан здоров'я свекра вони дізналися після Великодня.

- Сьогодні помер мій свекор Григорій Афанасійович Федінчик. Це величезна втрата для нашої сімʼї!
Коли я казала що зараз важкий період, то я мала саме це на увазі… бо після Великодня ми отримали найневтішніші новини… дуже важко жити, знати, і чекати, що твоя рідна людина помирає. Ще важче моєму чоловікові і його сімʼї… Мої співчуття! Царство небесне нашому татові, – зазначила артистка.

У пості актриса опублікувала серію фотографій родича і зізналася, що він був для неї близькою людиною, якої не вистачатиме.

- Хочу, щоб він лишився в пам’яті, таким як на фото, бо він таким і був… Чоловік який мене підтримував і втішав, чоловік якого дуже бракуватиме! Величезна втрата для нас…. Ми будемо дуже сумувати! Спочивай з миром, - написала акторка.

Сам Федінчик ніяк не прокоментував новину про смерть батька. Наразі актор захищає Україну від російських окупантів на фронті. За місяць до трагедії Андрій опублікував останнє фото із батьком, зроблене у лікарні.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від НАТАЛКА ДЕНИСЕНКО 🇺🇦 (@natalka_denisenko)

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Андрій Федінчик (@andreyfedinchik)

Новини по темі: Втрати Наталка Денисенко