Завантажити ще

На фронті загинув син бізнесмена Андрія Оністрата, чоловіка телеведучої Валентини Хамайко

На фронті загинув син бізнесмена Андрія Оністрата, чоловіка телеведучої Валентини Хамайко
Фото: instagram.com/onistrataa/?hl=ru

У родині ведучої "Сніданок.Вихідний" Валентини Хамайко сталося горе. На війні загинув син чоловіка ведучої, бізнесмена Андрія Оністрата. Про це він повідомив у Фейсбуці.

- Мій маленький їжачок... Тебе більше немає. Час зупинився. Позавчора рік служби. За місяць до 22 років. Коли Остап був маленький, то був дуже обережним. Останнім часом ми часто на ніч говорили про війну, про жертви й він мене п - від як там у звичайному житті люди ходять і живуть з думками, що тут на сході гинуть люди... І він мені говорив - а чому мене там не було, у штовханині... Як у тата у мене не було відповіді на це питання, - пише Оністрат.

Батько Остапа розповів, що у річницю своєї служби у ЗСУ він  планував знищити ворожий танк і дуже засмутився, що не встиг цього зробити.

- Я не знав що говорити... Він позавчора вдень шукав танк. Він дуже хотів знищити танк на річницю служби. Увечері був засмучений, що не вдалося… Коли він приїжджав до будинку востаннє – він дуже змінився. Діти обліпили його з усіх боків… Я відчув, що давно
хотів бачити - взаємне кохання, - підкреслив він.

Остап був сином Андрія Оністрата від першого шлюбу. Хлопець приєднався до лав ЗСУ рік тому. Через місяць йому мало виповнитися 22 роки.