Завантажити ще

Італійський Vogue написав про «еротичну атмосферу» у вагонах «Укрзалізниці»

Італійський Vogue написав про «еротичну атмосферу» у вагонах «Укрзалізниці»
Фото: ukrzaliznytsiabook.com

Журнал VOGUE Italia опублікував зйомку українського фотографа Julie Poly, присвячену "еротичній атмосфері" українських потягів. Знімки були зроблені у вагонах "Укрзалізниці" у 2020 році для артбуку Ukrzaliznytsia.

- Я вважаю, що подорожувати потягом Україною - це досить еротичний досвід. Ніде у світі немає потягів, де поруч знаходяться напівголі люди. В українських потягах можна спати поруч із невідомими та напівроздягненими людьми або опинитися перед обіднім столом сусіда. Щоразу, коли заходиш у купе, тобі цікаво, кого ти зустрінеш. Могло статися все що завгодно, - розповіла фотографиня.

Для зйомки позували не реальні люди, а моделі. Як пояснює автор, фотографії зображають певні типи українських пасажирів, а також стереотипи щодо них. Над стилізацією зйомки працювала команда VOGUE Україна. 

Julie Poly розповіла, що у березні 2020 року виїхала у Монако, тому що була вагітна і хотіла народити у безпеці. Наразі вона живе у Німеччині й інколи приїжджає до Києва потягами "Укрзалізниці".

- Столиця Німеччини дозволяє мені легко дістатися до України, щоб зустрітися з рідними та друзями. Я вже була у Києві двічі, і обидва рази потягом. Щодня я дивуюся, як це можливо, що вранці я маю читати новини про нові жертви і, як митець, думати, що я можу зробити на культурному фронті, який внесок. Я не вперше все втрачаю, це вже було з окупацією [Луганської та Донецької областей] 2014 року. І завжди дуже важко починати спочатку, тому що я люблю Київ, я люблю Україну і я хочу жити у своїй країні. Кожного дня я мрію повернутися додому, - розповіла фотограф.

Julie Poly народилася у Стаханові Луганської області, який тимчасово окупований Російською Федерацією. Знімає для журналів VOGUE та L'Officiel.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Vogue Italia (@vogueitalia)

Новини по темі: Укрзалізниця