Завантажити ще

Творці "Мавки" звинуватили росіян в незаконній трансляції в мульфільму в кінотеатрах (оновлено)

Творці
Фото: facebook.com/MAVKA.MOVIE

Оновлено: Творці "Мавки" звинуватили росіян у незаконній трансляції мультфільму в кінопрокаті без прав на його дистрибуцію. Як виявилося пізніше, йдеться про російську короткометражку "Мавка", назва якої співзвучна з українським кінохітом. Як зазначило "Детектор медіа", російські кінопрокатники незаконно транслюють голлівудський мультфільм "Брати Супер Маріо в кіно", позиціонуючи його як "передсеансове обслуговування" до мультфільму "Мавка". На сайті кінотеатрів інформація з описом російського проєкту не вказана.

У Росії анонсували показ голлівудського мультфільму "Брати Супер Маріо в кіно" та український кінохіт "Мавка. Лісова пісня" без прав на їхню дистрибуцію. Один із російських кінотеатрів розмістив у себе на сайті анонс прем'єри від Universal Pictures, вказавши, що її буде показано перед проєктом української студії Animagrad. Про незаконні дії російських кінопрокатників повідомили творці "Мавки" у соцмережах.

- Один із російських кінотеатрів незаконно розмістив у себе на сайті анонс прем’єри від Universal Pictures — «Брати Супер Маріо у кіно» і вказав, що він, мовляв, буде показаний перед сеансами «Мавки». Незаконно — бо у нього, як і у будь-якого іншого кінотеатру в Росії, немає дозволу на показ ані голлівудських блокбастерів, ані українських фільмів, - сказано у пості.

Творці мультфільму заявили, що Росія не має доступу до українського проєкту, а анонс його показів у кінотеатрах не що інше, як муляж.

- Відтак «Мавка» стала частиною нової схеми тіньового прокату у Росії. Вони продають квитки на один фільм, та натомість показують інший і називають це «досеансним обслуговуванням». Але анонси показів нашого фільму - муляж, адже країна-терорист не має доступу до нашого мультфільму і тим більше прав на його дистрибуцію. Але для нецивілізованої країни правил та законів не існує. Краде і у нас, і у Голлівуду, – уточнили вони.

Мультфільм "Брати Супер Маріо в кіно" за мотивами культової відеоігри побив рекорд світового прокату, зібравши за перші вихідні 378 мільйонів доларів. Це робить його найвдалішим дебютом у світовій анімації.

Український мультфільм "Мавка. Лісова пісня" став найкасовішим анімаційним проєктом за всю історію національного кінопрокату. Загалом за 13 тижнів показу фільм зібрав понад 148,7 мільйона гривень.

Новини по темі: Мультфільми Мавка