Завантажити ще

Ганна Кошмал ледь не стала жертвою нападу – її врятували перехожі

Ганна Кошмал ледь не стала жертвою нападу – її врятували перехожі
Фото: instagram.com/smorkovkina

Українська актриса Ганна Кошмал мало не стала жертвою хуліганів. На автомобіль, у якому була зірка, напали двоє невідомих чоловіків і намагалися витягнути її з салону. Про це вона повідомила в Інстаграмі.

- Вчора, пізно ввечері дорогою додому, на мою машину напали двоє агресивних та неадекватних чоловіків. Кричали, намагалися вибити скло та й дістати мене з машини. Один із них перекрив мені своїм позашляховиком дорогу, щоб я не могла поїхати, - підлилася актриса зі своїми передплатниками.

Врятуватися актрисі допомогли очевидці інциденту - Кошмал вдалося таки виїхати, але довго не могла прийти до тями після того, що сталося.

- Сказати, що я злякалася – це нічого не сказати. Я все ж таки проїхала, бо з'явилися свідки, але довго не могла отямитися, - зізналася зірка.

28-річна актриса Ганна Кошмал стала відомою після виконання однієї з головних ролей у серіалі "Свати" (п'ятий, шостий та сьомий сезон). За цю роль її двічі номінували на українську телевізійну премію «Телетріумф». Також Кошмал знімалася у серіалах «Сашка», «Гарний хлопець», «Село на мільйон» та багато інших.

У 2017 році Кошмал одружилася, але інформацією про особисте життя актриса не ділиться. Відомо, що пара виховує 5-річного сина Михайла.

Фото: instagram.com/stories/smorkovkina

Фото: instagram.com/stories/smorkovkina

Новини по темі: Анна Кошмал Напад