Завантажити ще

Легенда "Динамо" Владислав Ващук вступив до лав Нацгвардії

Легенда

Колишній гравець київського "Динамо" та збірної України 48-річний Владислав Ващук вступив до лав Національнаї гвардії України. Футболіст став солдатом бригади наступу «Буревій», яка звільнятиме Луганську область.

- Так, це було моє особисте рішення. Так, близькі і рідні ще досі в шоці. І так, я знаю, що дехто мене ніколи не зрозуміє. Але я дійсно вірю в нашу Перемогу. Я бачив «русский мир» на власні очі і буду робити все, щоб такого в моїй країні більше ніхто не побачив і не відчув. І коли прийде час, то я зможу точно відповісти - що я робив під час війни. Національна гвардія України. Бригада наступу «Буревій». Солдат Владислав Ващук, - написав футболіст у фейсбуці.

До "Гвардії наступу" загалом долучилися 20 тисяч добровольців. "Буревій" є однією зі сформованих штурмових бригад, її готують до звільнення Луганської області від російських окупантів. Зараз на полігоні нацгвардійці відпрацьовують тактику та вчаться штурмувати.

Ващук є одним із найвідоміших футболістів "Динамо". Покинув команду у 2008 році. У нього є дорослий син від першого шлюбу з телеведучою Властою Шовковською.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Владислав Ващук (@vlad__vashchuk)