Завантажити ще

"Океан Ельзи" та KOLA записали пісню-присвяту коханим

Фото: скриншот видео youtube.com/Океан Ельзи

Гурт "Океан Ельзи" випустив кліп на трек "Коли ми двоє", записаний у дуеті зі співачкою KOLA. Новий сингл артисти присвятили всім "тим, хто любить і вірить". За словами Святослава Вакарчука, він написав цю пісню за один вечір, коли сумував за своєю родиною. Ідея дуету виникла під час поїздки Вакарчука до одного з прифронтових міст.

- "Коли ми двоє" - пісня, яку написав буквально на одному диханні, вона з'явилась за один самотній зимовий вечір, коли сумував за родиною. І в той момент відчув, що те ж саме переживають наразі сотні тисяч людей, а особливо ті, хто на фронті. Я з багатьма дружу, розмовляємо про різне, знаю їх особисті історії. І для них розлука з близькими є надважкою, а миті, коли випадає можливість коротких зустрічей з дітьми, дружиною, чоловіком чи коханою людиною, - справжнє щастя, – уточнив виконавець.

Тоді Святослав почув пісню KOLA по радіо, а за вікном побачив, як обіймалася пара: він - у військовій формі, вона - з невеличкою валізою.

- Я не знаю, чи говорили вони про щось, чи просто мовчали, чи щойно приїхала дівчина або вже збиралась повертатись. Але у той момент зрозумів, що “коли ми двоє”, то це діалог двох. І дякую Насті, що тонко відчула те ж саме і пісня набула саме такого звучання., - зазначив музикант.

За задумом режисера Антона Ковальського у кліпі можна побачити в лісі хлопця й дівчину, яка страждає від самотності. Наприкінці відео вони знаходять світло, яке передбачає їхню довгоочікувану зустріч.