Завантажити ще

Ведуча "1+1" запустила власне шоу "Мосейчук+" - про людей, що змінюють країну

Ведуча
Фото: пресслужба "1+1 Україна"

Ведуча ТСН Наталія Мосейчук анонсувала новий авторський проєкт "Мосейчук+" про історії людей, які впливають на долю нашої країни. Його покаже телеканал "1+1 Україна". Про це журналістка повідомила в Instagram.

-Для мене війна почалася у березні 2014 року з прямого ефіру, у якому капітан ЗСУ вимагав у міністра оборони дати наказ стріляти і захищати Крим. Вона не зупинялася ні на мить за ці 9 років. Рік тому в березні я зрозуміла, що мені не вистачає думок, розмов, дискусій. І я започаткувала YouTube-канал "Мосейчук". Я зробила 184 інтерв’ю. Мої співрозмовники завжди ті, хто має експертизу, хто володіє інформацією, хто має позицію, хто може донести думку і підтримати нею людей у війні, - говорить Наталія. - Сьогодні я йду далі. З командою ми почали працювати над телевізійним проєктом, в центрі якого ми - всі ті, хто готовий засукати рукава і відбудовувати, хто здатен чути іншого, хто наважиться на нові проєкти, хто живе майбутнім, хто відданий інтересам держави і своїх людей, хто ризикував і поклав здоров’я заради інших, хто має бачення і волю створювати, хто торкається сердець і душ. Я хочу показати, скільки таких неймовірних людей, хочу, щоб вони зачепили решту своїми цінностями, своїм лідерством. Щоб було менше непорозумінь та розгубленості, натомість - більше впевненості в новому шляху. Важливо, щоб однодумці об’єдналися. Важливо, щоб світлі люди знайшлися. «Мосейчук+» - моя нова робота, я вірю, що вона знайде своїх людей, - наголосила Наталія.

На глядачів чекають відверті розмови з українцями, які своїми вчинками рухають країну вперед та визначають її майбутнє. Це глибокі історії про тих, хто щодня чесно виконує свою роботу, хто став фундаментом країни і міцно тримає тил і передову. У розмові з ведучою герої розкажуть, як вони переживають війну та глибоку трансформацію країни, які складні рішення їм доводиться ухвалювати та, головне, як бачать майбутнє України. Судячи з анонсу в соцмережах, першими героями програми стануть мер Львова Андрій Садовий, начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов, секретар РНБО Олексій Данілов та інші.

Наталії Мосейчук 49 років. З 2006 року працює на телеканалі "1+1". Є ведучою програми ТСН та ток-шоу "Право на владу". У березні 2022 року запустила свій YouTube-канал, на який вже підписано понад 518 тисяч осіб.