Завантажити ще

Іво Бобул заявив, що подав до суду на Емму Антонюк за публікацію інтерв'ю без дозволу

Іво Бобул заявив, що подав до суду на Емму Антонюк за публікацію інтерв'ю без дозволу

Співак Іво Бобул подав у суд на блогерку та колишню журналістку каналу "СТБ" Емму Антонюк, яка без дозволу виклала скандальне інтерв'ю з ним. Про це народний артист розповів програмі "ЖВЛ".

- Я подав за те, що вона виставила (інтерв'ю без дозволу. - Ред.), вона не мала на це права без мого дозволу. Я на це дозволу не давав. Треба все ж таки мати якусь честь. З вовками я по-вовчи, з людьми – по-людськи. Коли вже я пішов і мені сказали, які ще там запитання вона готувала мені... Я все одно б пішов! Вона хотіла хайпанути дуже гарно. Вона така і є, - зазначив співак.

Інтерв'ю з Іво Бобулом вийшло на каналі Емми Антонюк "Це ніхто не буде дивитися" 27 лютого. Виконавець перервав зйомку після запитання про те, що він думає про стосунки та чого вчить сина у спілкуванні з жінками. Суперечка виникла через слова співака, що дівчата "стали меркантильними", "женуться за багатством" і "не дивляться на душу". 

У коментарі сайту KP.UA. Іво Бобул заявляв, що не давав згоди на публікацію інтерв'ю. Емма Антонюк стверджувала, що співак заборону не озвучував.

Новини по темі: Іво Бобул