Завантажити ще

У День матері вагітність розсекретили дружина Іраклі Макацарії та Алла Костромічова

У День матері вагітність розсекретили дружина Іраклі Макацарії та Алла Костромічова
Фото: instagram.com/maqatsa

Герой реаліті-шоу "Холостяк-6" Іраклі Макацарія, а також модель Алла Костромічова повідомили, що в їхніх сім'ях буде поповнення. Зробили вони це 14 травня, коли в Україні відзначається День матері.

Бізнесмен Іраклі Макацарія та його дружина, грузинка Ліза Чічуа поділилися в інстаграмі спільною публікацією. Під фотографіями, на яких у Лізи видно животик, що округлився, вони написали: “Троє з нас”.

Про те, що 37-річний Іраклі Макацарія стане батьком, ЗМІ заговорили ще в лютому, коли побачили у 20-річної Ліза Чичуа живіт, що округлився.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений користувачем @lizachichuaa

Ведуча шоу “Топ модель по-українськи” Алла Костромічова повідомила, що чекає на другу дитину.

- Ми благословенні другою дитиною. З днем ​​матері! Я зроблю все можливе, щоб ти народився в кращому світі, - написала модель під своїм фото з животом, що округлився.

36-річна Алла Костромічова одружена з американським бізнесменом італійського походження Джейсоном Капоне. Разом вони виховують сина Сальваторе, якому наразі сім років.

В кінці квітня переможниця першого сезону шоу "Холостяк" Олександра Шульгіна повідомила про другу вагітність, опублікувавши знімок в Instagram.

Переглянути цей допис до Instagram

Допис, поширення Alla Kostromichova (@alla)