28501
0
18 квiтня
Завантажити ще

Андрій Хливнюк розповів про гонорар у "Х-Факторі" і як просив СТБ не працювати з Марченко

Андрій Хливнюк розповів про гонорар у
Фото: instagram.com/andriihorolski

Лідер гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк у 2015 році посідав місце наставника у вокальному шоу СТБ "Х-Фактор-6", ведучою якого була дружина підозрюваного в держзраді Віктора Медведчука Оксана Марченко. В інтерв'ю YouTube-каналу Pressing артист розповів, що поза кадром практично не спілкувався з телеведучою. Більше того, під час обговорення умов контракту він навіть просив представників мовника не працювати з Марченко.

– Я вже тоді намагався не спілкуватися. Ми поговорили одну чи дві хвилини за цей час. Було ніяково. Усі чудово розуміли, про що йдеться. У мене була розмова із головою телеканалу. Коли він мене наймав, я просив, щоб її (Оксани Марченко. – Авт.) не було. І ця розмова закінчилася тим, що дружина за чоловіка не відповідає. При тому, що телеканал мав чітку та зрозумілу позицію що єдина України, що йде війна, а не громадянський конфлікт, і що Крим – це Україна. Були якісь аргументи, які схилили мене на той бік у той час. Але Сосєдов та Марченко – це, звичайно, було боляче, – зазначив виконавець.

Хливнюк також розкрив гонорар, який отримав за участь у шоу:

- Вони мені заплатили космічну суму у "Х-Факторі". Тоді я заробив, здається, 100 тисяч доларів чи щось таке. Це було дуже круто для мене. Це поправило мою податкову історію та взагалі мої справи.

В Україні "Х-Фактор" протримався в ефірі 10 сезонів та виходив з вересня 2010-го по грудень 2019-го. Ведучими шоу в різні часи були Оксана Марченко, Андрій Бедняков, Дар'я Трегубова, а крісла за суддівським столом займали в різний час 14 осіб: Сергій Сосєдов, репер Серьога, Ігор Кондратюк, виконавці Ёлка, Ірина Дубцова, Ніно Катамадзе, Іван Дорн, Дмитро Шуров, Андрій Хливнюк, Юлія Саніна, Настя Каменських, Оля Полякова, Костянтин Меладзе та Андрій Данилко.

У листопаді 2021 року медіакомпанія StarLightMedia, до якої входить СТБ, ICTV та Новий канал, анонсувала, що шоу "Х-Фактор" повернеться у новому телесезоні. Виробництво проєкту призупинили через повномасштабне вторгнення РФ.